SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Nie milkną echa po wtorkowych wystąpieniach prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Czy wyrażony sprzeciw wobec własnego obozu politycznego wpłynie na wizerunek Andrzeja Dudy? Jak ostre wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przełożą się na jego postrzeganie i poziom debaty publicznej? Dla portalu Wirtualnemedia.pl komentują: dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr Łukasz Przybysz, dr Krystian Dudek, dr hab. Norbert Maliszewski, Eryk Mistewicz i Adam Łaszyn.

Dołącz do dyskusji: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
!
Rozpanoszył się ruski trolling!
9 9
odpowiedź
User
leon
alternatywą dla Kaczego jest lewacki rząd sprzedawczyków i złodzieji

a dla ciebie powrót do szkoły i nauka ortografii
10 9
odpowiedź
User
Vim
Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.

Czas na odcięcie wpłat do UE i zobaczymy kto się posra. Baltic Pipe mocno poruszył niemców za to idea trójmorza doprowadziła do histerii w Niemczech i Francji.
9 9
odpowiedź
User
olo
Do hola gola. Sam jesteś gównianym polaczkiem. Z ciebie jest kawał chooja reszte dziada.
9 9
odpowiedź
User
ekonom
Czas na Chińczyków. Fikcyjna i hasłowa "repolonizacja", a teraz zapraszają Chińczyków. Przyjadą i zaczną wykupować firmy, nieruchomości itd. Jak po kryzysie Lehmann Brothers w USA. To jest recepta PiS na obcięcie środków finansowych z UE. Przez Polskę Chiny wejdą na unijny rynek, już to robią w Budapeszcie, gdzie jest ogromny chiński bazar hurtowy, coś jak podwarszawska Wólka Kossowska. Ale Wólka to pestka, przy kapitale, jaki tu ściągnie. Cały przemysł włókienniczy wykończyli Turcy z Chińczykami, a teraz PiS tych drugich zaprasza, żeby zalali Polskę już nie tylko tanimi "szmatami", ale też truskawkami, czosnkiem, rowerami, butami, wszystkim... Reszta polskich zakładów powinna się zastanowić, co z nimi będzie za kilka lat... Po 2020 koniec pieniędzy z UE i chiński desant...
8 8
odpowiedź
<