SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CMWP SDP apeluje o cofnięcie zarzutu znieważenia Polski przez felietonistę „Angory”. „Dziennikarz ma prawo pisać skrajnie złośliwie”

Centrum Monitoringu Wolności Prasy, działające przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, apeluje do prokuratury i sądu o unieważnienie zarzutów wobec satyryka Antoniego Szpaka, oskarżonego o znieważenie narodu polskiego w felietonie w „Angorze”. - Zastosowane w tym przypadku przez organy ścigania środki są nieadekwatne do popełnionego czynu. Publikując na łamach prasy felietony satyryk, jak każdy dziennikarz, ma prawo przedstawiać - nawet skrajnie złośliwie - swój osobisty punkt widzenia - tłumaczy CMWP SDP.

Dołącz do dyskusji: CMWP SDP apeluje o cofnięcie zarzutu znieważenia Polski przez felietonistę „Angory”. „Dziennikarz ma prawo pisać skrajnie złośliwie”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Uważny widz
Przecież napisał prawdę!
Są w tym kraju tacy, którzy za publiczne pieniądze, na państwowej posadzie, niemalże na co dzień autentycznie obrażają ten sam naród! Czy tego pan gorliwy czytelnik-sygnalista nie zauważył?
odpowiedź
User
Er
Ten pan jadem nie pluje, on rz... .
odpowiedź
User
Analityk1
Największym problemem Polaków jest to, że wydaje im się, że wolne media należą im się jak tlen do oddychania. Sądzą, że to jest w ich narodowym genotypie Heloł!!! My jesteśmy zdrowy Wschód, a nie skompościały Zachód!
odpowiedź
<