SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Festiwal obietnic opozycji nie przebije tego, co wyborcom daje PiS (opinie)

Wyborcy chętniej niż opozycję wybiorą w nadchodzących wyborach PiS, bo nie chcą otrzymać wędki, tylko gotową, złowioną rybę i tą rybą jest socjal, który gwarantuje im rządząca obecnie partia. Dodatkowo, dotychczas obiecane i przekazane świadczenia - uwiarygadniają partię rządzącą jako tę, która jak obieca tak zrobi. PiS na podstawie sondaży może poważnie myśleć o kontynuacji rządów, dla opozycji ich wyniki sugerują, że walczą o dobry wynik, ale władzy nie zmienią. Dlatego też opozycja składa odważne, ale  niezobowiązujące deklaracje, z których i tak nie będzie rozliczana, ponieważ nie przejmie władzy. A obiecać w takich wypadkach wypada i nie zaszkodzi - komentują dla Wirtualnemedia.pl eksperci od marketingu politycznego.

Dołącz do dyskusji: Festiwal obietnic opozycji nie przebije tego, co wyborcom daje PiS (opinie)

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ek.
Była 25 lat temu taka piosenka Big Cyca, dedykowana zresztą Wałęsie. Zaczynała się wrzaskliwych głosem kozy, a odpowiadał jej pełen namaszczonego uznania głos: Oooo... Do żywego to przypomina dzisiejsze reakcje... khm khm... politycznych ekspertów i części komentatorów. „Oooo.... genialne! Dają pieniądze! Wielcy, wielcy, wielcy stratedzy!”. Odliczam aż to się rozwali. I się nie zawiodę, zakład?
12 13
odpowiedź
User
rozbawiony
Jesli chodzi o PIS - rozmawiają powiedzmy ze wszystkimi, potrafią trafić do swojego elektoratu. A KO... przekonani przekonują przekonanych. Co więcej dodać...
Masło maślane. Jeśli PIS trafia do swojego elektoratu, to także przekonuje przekonanych ;)
8 15
odpowiedź
User
Jarek
nie głosuję na PIS nie oglądam pajaca kurskiego tvp PIS nie będziecie mieli głos...
14 36
odpowiedź
User
Antek
W sumie od jakiegoś czasu nie interesuję się polityką, o PO mam złe zdanie, a o PiS jeszcze gorsze, ale jedno jest pewne: nachodzi czas ręcznego sterowania gospodarką i nastrojami społecznymi. Dziś swoje 5 minut (i 500 plus) ma ogromna liczba patologii, niestety za to płacę. Ale jutro ktoś może przykręcić śrubki deweloperom, bankom i kilku innym tworom, które bez kopnięcia w zadek zgniotą normalnego szaraka. Do tego, pracodawcy boja się tylko przemocy prawnej: już dziś trwa popłoch na myśl o uregulowaniu działalności, które wystawiają przez 5 lat jedną fakturę jednego Januszowi. Tymczasem wielu Biedroniów i innych zajmuje się mniejszościami typu pan przebrany za panią. Stąd wygrana PiS, która jest pewna.
9 14
odpowiedź
User
mon
Głosujcie na PiS czyli na POLSKĘ W RUINIE! Dzięki PiSowi Polska jest na intelektualnym dnie dzięki wspaniałej reformie edukacji, która niczego nie uczy - bo po co. Bardziej się interesuje życiem religijnym i seksualnym człowieka oraz usiłowaniem jego obrzydzenia niż rozwojem intelektualnym. Leczyć też się nie warto bo wg PiS jest za drogo i lepiej oddać pieniądze na leczenie sekcie katolickiej w Polsce. Ona cię uzdrowi ale za to szybciej trafisz na cmentarz i problem z głowy. Rozdawnictwo socjalne, a dzieci rodzi się coraz mniej. Zagranica śmieje się z PiS za nieudolną politykę zagraniczną, nawet prezydent USA zrobił ich w konia . Za to wpada coraz więcej pieniędzy w kieszenie kościoła i samym politykom PiS bo im się należy. Tylko nie wiem za co.
9 15
odpowiedź
<