SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Posłowie PO do reportera TVP Info pytającego o odejście Ewy Kopacz z Sejmu: jest pan działaczem PiS-u (wideo)

Na korytarzach sejmowych doszło do kolejnego spięcia między politykami Platformy Obywatelskiej i reporterem TVP Info Filipem Styczyńskim. Dziennikarz próbował ich pytać, czy Ewa Kopacz złoży mandal poselski. W odpowiedzi usłyszał, że jest działaczem PiS-u i realizuje zamówienia partyjne. Dziennikarze są podzieleni w ocenach zachowania reportera i posłów w tej sytuacji.

Dołącz do dyskusji: Posłowie PO do reportera TVP Info pytającego o odejście Ewy Kopacz z Sejmu: jest pan działaczem PiS-u (wideo)

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ała
Dziecinada. To już drugi wyskok tego pana z TVPINFO w tym tygodniu.

Rozumiem młodzieńczą pasję, ale nie o to w tym zawodzie chodzi. Reporter ma składać relację o wydarzeniach. Dostarczać wiedzy. Ten chlopak szumi, ale nie przekazuje wiele, prócz szumu wokół siebie.

Skoro jest typem działacza, nie poszukiwacza, może lepiej, by znalazł sobie pracę jako działacz? Sugestia przystąpienia do jakiejś partii, całkiem do rozważenia.

******

Ps. Przerażające selfie. Ni to stylizacja ala rozpięta koszula organizacji z lat poprzednich, ni to rodzina Cullenów z popularnej serii o wampirach.

Czy nie ma tam kogoś, kto tych młodych, pełnych werwy, chłopaków nauczy, na czym polega warsztat dziennikarski!?
68 40
odpowiedź
User
do "Ała"
niestety, masz 100 proc. racji - ci chłopcy nie kumają tego zawodu, wykonują jedynie polecenia przełożonych. "masz zapytać o to i o to, dojeżdżaj ich, bez tego nie wracaj...." - tak to w skrócie zapewne wygląda. I do tego wszystkiego jeszcze pan R. znany ze swoich "wyskoków". Czy nikt tym chłopcom nie może powiedzieć, że dziennikarstwo to nie piaskownica.
63 44
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Dziecinadą jest to, co wyprawiają politycy z PO. Całe szczęście, że nie są już u władzy i prędko do władzy nie wrócą. A dziennikarze TVP Info to profesjonaliści.
46 85
odpowiedź
User
Jack
Jak widać, popisy chamstwa polityków PO znajdują poparcie w komentarzach ich betonowych zwolenników. Nie jest ważne zachowanie Siemoniaków /i to nie tylko w tym przypadku/ ale "selfie". Jak wam sie nie podobają reporterzy TVP to sobie pooglądajcie ładne i elokwentne dziewczyny z TVN. One pewnie robią lepsze "selfiaczki" a na pewno mają lepsze CV no i merytoryka bez zarzutu /dla was/.
48 56
odpowiedź
User
Ała
Dziecinadą jest to, co wyprawiają politycy z PO. Całe szczęście, że nie są już u władzy i prędko do władzy nie wrócą. A dziennikarze TVP Info to profesjonaliści.


Maciej, daj spokój. Jeśli kiedykolwiek byłeś w zawodzie, to po prostu musisz rozumieć, że chłopaki nie zostali nauczeni warsztatu. Ale też nie wiedzą, jaki jest cel dziennikarstwa. Informacja. Jak w nazwie kanału.
I mi się tu posłami PO nie wymiguj;P
47 25
odpowiedź
<