SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Posłowie PO do reportera TVP Info pytającego o odejście Ewy Kopacz z Sejmu: jest pan działaczem PiS-u (wideo)

Na korytarzach sejmowych doszło do kolejnego spięcia między politykami Platformy Obywatelskiej i reporterem TVP Info Filipem Styczyńskim. Dziennikarz próbował ich pytać, czy Ewa Kopacz złoży mandal poselski. W odpowiedzi usłyszał, że jest działaczem PiS-u i realizuje zamówienia partyjne. Dziennikarze są podzieleni w ocenach zachowania reportera i posłów w tej sytuacji.

Dołącz do dyskusji: Posłowie PO do reportera TVP Info pytającego o odejście Ewy Kopacz z Sejmu: jest pan działaczem PiS-u (wideo)

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
Warto przypomnieć co wyrabiał redaktorzyna z tvKursk w Gdańsku z rzeczniczką Sopotu.
17 15
odpowiedź
User
prawnik
Jeszcze nie tak dawno temu telewizje starały się, by gołowąs nie zostawał korespondentem sejmowym.

To nie jest prawda, że wiek nie ma znaczenia. Wiek młodzieńczy i wiek męski różnią się swymi prawami.

Jezus zaczął nauczać w wieku lat 30. Czemu nie wcześniej? Otóż zgodnie z tradycji żydowskiej, opartej na 4000 lat istnienia plemienia/narodu, młodszy mężczyźnie nie miał dość wiedzy i doświadczenia życiowego, by mógł być tytułowany nauczycielem.

Tym chłopakom ktoś robi krzywdę, że wypuszcza ich zbyt wcześnie na wody zbyt szerokie.
15 14
odpowiedź
User
anty POPIS
PO to nie moja bajka, ale absolutnie prawidłowe traktowanie lachociąga.
15 14
odpowiedź
User
jadek
najpierw bezsensowny partyjny komentarz ała, a po chwili pisany tą samą ręką komentarz doała, popierający poprzednie głupoty. oto prawdziwy partyjny działacz, piszący posty za kasę PO...

Dziecinada. To już drugi wyskok tego pana z TVPINFO w tym tygodniu.

Rozumiem młodzieńczą pasję, ale nie o to w tym zawodzie chodzi. Reporter ma składać relację o wydarzeniach. Dostarczać wiedzy. Ten chlopak szumi, ale nie przekazuje wiele, prócz szumu wokół siebie.

Skoro jest typem działacza, nie poszukiwacza, może lepiej, by znalazł sobie pracę jako działacz? Sugestia przystąpienia do jakiejś partii, całkiem do rozważenia.

******

Ps. Przerażające selfie. Ni to stylizacja ala rozpięta koszula organizacji z lat poprzednich, ni to rodzina Cullenów z popularnej serii o wampirach.

Czy nie ma tam kogoś, kto tych młodych, pełnych werwy, chłopaków nauczy, na czym polega warsztat dziennikarski!?
17 14
odpowiedź
User
jadek
ten młodzik reporterski ma więcej wiedzy i jaj niż ty, płatny po-wski trollu. spytał o opinię posła, na podstawie niej chciał stworzyć materiał reporterski, to zupełnie normalne. w przeciwieństwie do obelg rzucanych przez chłystków z PO


Dziecinadą jest to, co wyprawiają politycy z PO. Całe szczęście, że nie są już u władzy i prędko do władzy nie wrócą. A dziennikarze TVP Info to profesjonaliści.


Maciej, daj spokój. Jeśli kiedykolwiek byłeś w zawodzie, to po prostu musisz rozumieć, że chłopaki nie zostali nauczeni warsztatu. Ale też nie wiedzą, jaki jest cel dziennikarstwa. Informacja. Jak w nazwie kanału.
I mi się tu posłami PO nie wymiguj;P
14 15
odpowiedź
<