SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gant rozpocznie 8 nowych inwestycji na ponad 1,5 tys. lokali do końca 2010 r.

Firma deweloperska Gant planuje uruchomienie ośmiu nowych inwestycji na łącznie ponad 1,5 tys. mieszkań, z czego 994 planowanych jest do sprzedaży w 2010 roku, poinformowała spółka w raporcie kwartalnym.

Dołącz do dyskusji: Gant rozpocznie 8 nowych inwestycji na ponad 1,5 tys. lokali do końca 2010 r.

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
michał78
U mnie jest to samo. Chcą naliczyć karę umowną. Wypowiedzenie skuteczne w grudniu ale dalej przysyłają wezwanie do zapłaty. teraz już przedsądowe. Pytanie do kkkk i Okil jakie podejmujecie kroki?
8 8
odpowiedź
User
kkk
[u]Do michal:[/u] Ja sprawę skierowałam do rzecznika. Teraz on ma wkroczyć do akcji. Ale to jest chyba Ganta standardowa procedura, wszystkich chcą tak ograbić, kompletnie ignorują pisma wysyłane do nich. Pracownicy Ganta zachowują się tak jakby w ogóle nie czytali umowy, nie przyjmują do wiadomości, że możesz odstapić od [b]PRZEDWSTĘPNEJ [/b]umowy sprzedaży.
8 8
odpowiedź
User
kkk
Michał,
Odezwij się na karola018@wp.pl
8 8
odpowiedź
User
Aga12369
Życzę Gantowi aby szczezł na śmietniku historii za to że każe mi błagać o pieniądze jakie u niego wypracowałam. Muszę robić z siebie żebraczkę a on moimi rachunkami kredytuje swoje działanie . To nie są ludzie.
A może ta firma już upada i nie ma płynności finansowej
8 8
odpowiedź
<