SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

Agora postanowiła zawęzić krąg internautów z możliwością komentowania treści w serwisach „Gazety Wyborczej” jedynie do tych użytkowników, którzy wykupią cyfrową subskrypcję. Wydawca tłumaczy decyzję chęcią podniesienia jakości dyskusji, a dziennikarze i eksperci rynku mediów w rozmowach z serwisem Wirtualnemedia.pl rozumieją ten ruch.  -Ograniczenie dostępu do komentarzy może skutecznie zmniejszyć falę hejtu i podnieść poziom opinii, ale nie wpłynie na gwałtowny wzrost liczby płatnych użytkowników i może zamknąć dyskusję w kręgu określonych opcji politycznych - oceniają eksperci pytani przez Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

53 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
No cóż, likwidację hejtu to spowoduje, ale teraz będzie już tylko "łubu-dubu" (jak to jeden z rozmówców określił) Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. To też dla GW źle, bo będą się kisić we własnym sosie i dziwić czemu dalej spada czytelnictwo.
odpowiedź
User
d
"Wyborczą" czytają tylko lemingi i masochiści.
odpowiedź
User
Baba Jaga
Jezu,
zapamiętajcie ten dzień.
SOBOTA. 9.00.
Odchodzę stąd. Nigdy już tu nie wrócę. To wiekopomna chwila. Pamiętajcie. Mam dość lewactwa. Wolę się zając hurtownią i nowym modelem dmuchawy "Lewak-won-2017" niż walczyć z zalewem lewactwa tutaj.
I już tu nie wrócę. Ani ja, ani Krycha z Wałbrzycha. Pamiętajcie = nie wrócę!!!!!
Żegnam.

do jutra

To nie jest wpis prawdziwego Macieja konserwatywnego!!! Jestem konsewatystką, a my konserwatyści nawzajem się wyczuwamy. W tym wpisie o godzinie 09:01 nie wyczuwam Macieja!!! To znaczy, że ten wpis nie jest jego wpisem!

Ty lewaku obleśny, Maciej już wiele razy ci pisał, że zostałeś pokonany, że leżysz i się nie podniesiesz. Dlaczego nie możesz się pogodzić ze swoją porażką? Dlaczego wciąż próbujesz podrygiwać, choć dobrze wiesz, że już się nie podniesiesz? Nic ci to nie da, panie podszywaczu rozbawiony socjalistami z piSSu. Przegrałeś, a Maciej triumfuje i zawsze triumfować będzie.

Jutro w kościele pomodlę się o jakieś nieszczęście dla ciebie, ty obleśny podszywaczu!
14 24
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Jutro w kościele pomodlę się o jakieś nieszczęście dla ciebie, ty obleśny podszywaczu!

Ja się modlę co tydzień o różne nieszczęścia dla lewackiego podszywacza. Sukces już osiągnięty, bo lewacki podszywacz został pokonany i jedyne co potrafi, to podrygiwać od czasu do czasu. Ale ja się jego podrygów nie boję, są nieszkodliwe.
15 20
odpowiedź
User
GW
Ale debilizm. Baba Jaga, Maciej konserwatywny i inne klony tej osoby. Totalne wypranie mózgu przez PiS-propagandę TVPiS i PiSkiego Radia.
72 47
odpowiedź
<