SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

Agora postanowiła zawęzić krąg internautów z możliwością komentowania treści w serwisach „Gazety Wyborczej” jedynie do tych użytkowników, którzy wykupią cyfrową subskrypcję. Wydawca tłumaczy decyzję chęcią podniesienia jakości dyskusji, a dziennikarze i eksperci rynku mediów w rozmowach z serwisem Wirtualnemedia.pl rozumieją ten ruch.  -Ograniczenie dostępu do komentarzy może skutecznie zmniejszyć falę hejtu i podnieść poziom opinii, ale nie wpłynie na gwałtowny wzrost liczby płatnych użytkowników i może zamknąć dyskusję w kręgu określonych opcji politycznych - oceniają eksperci pytani przez Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

53 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jak
Jakby Agorze nie było potrzebne forum z hejtem, marne treśći i clickbait to zaoraliby Gazetę i zostawili Wyborczą tylko. Tak to jest hipokryzja i tyle.
21 12
odpowiedź
User
kamilo
Rzeczywiście wszyscy dosłownie wszyscy dziennikarze i eksperci chwalą GW. Wirtualnemedia wprawdzie zapytały tylko dwie osoby z branży (panią Wanat, związaną z mediami Agory i bliżej nieznanego pana Broniatowskiego), ale oni przecież reprezentują wszystkich dziennikarzy od lewa do prawa. Łubu dubu łubu dubu...
41 12
odpowiedź
User
kiwi
>To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji
KURTYNA
29 10
odpowiedź
User
conf
Kierunek bardzo słuszny, szczerze gratuluję i uważam że właśnie tak powinna wyglądać droga zwoju GW. Następnym krokiem powinna być likwidacja możliwości czytania dla osób bez subskrypcji.


zgadam sie z tobą w 100% dobry człowieku - a kolejnym krokiem powinna być likwidacja i zaprzestanie wydawania w ogóle ; )
36 11
odpowiedź
User
conf
I tak oto Gazeta w ramach wolności wypowiedzi uniemożliwiła wypowiadać się tym, którzy nie popierają jej wizji świta.
Dyskusja tam na forum to teraz wzajemne poklepywanie się po ramieniu.
A hejt jak był taj jest. A zaraz,. Przecież dla tego środowiska wyzwiska i obelgi wymierzone w prawica to nie hejt. To uzasadniona krytyka


Nie wiem skąd u ciebie to zdziwienie ?? Przecież to jest kwintesencja lewackiego pojmowania rzeczywistości - czyli "masz prawo głosu - chyba, że się z nami nie zgadzasz " : )
36 14
odpowiedź
<