SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Wyborcza” ma już 110 tys. prenumerat cyfrowych. „Wpływ wydarzeń politycznych w kraju”

Agora poinformowała, że „Gazeta Wyborcza” szybciej niż planowano, bo z kwartalnym wyprzedzeniem, osiągnęła poziom 110 tys. płatnych prenumerat cyfrowych. - Czynnikiem sukcesu jest rozwój kompetencji internetowych całej redakcji „Gazety Wyborczej” i zaangażowanie w proces pozyskiwania nowych subskrypcji - wyjaśnia Jerzy Bogdan Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” ma już 110 tys. prenumerat cyfrowych. „Wpływ wydarzeń politycznych w kraju”

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
Pytanie czy jest się czym chwalić. To 0,3% mieszkańców kraju. Nawet jeśli uwzględnimy samych dorosłych w wieku produkcyjnym - to będzie to około 1% populacji.
47 22
odpowiedź
User
Jur
Pytanie czy jest się czym chwalić. To 0,3% mieszkańców kraju. Nawet jeśli uwzględnimy samych dorosłych w wieku produkcyjnym - to będzie to około 1% populacji.

Zerknij najpierw na statystyki czytelnictwa, 75% społeczeństwa nie czyta niczego lub prawie niczego.
Oni nie są nawet w stanie przeczytać dłuższego tekstu, bo w połowie artykułu albo się znudzą, albo nawet nie będą pamiętali początku. Informacje o świecie czerpią z z telewizji (starsi) lub z memów (młodsi).
Więc na twoje pytanie odpowiedź jest raczej prosta, tak jest czym się chwalić, a jak ktoś uważa inaczej niech sprawdzi jakie nakłady miała prasy przed wojną, kiedy analfabetyzm realny i funkcjonalny też był mocny.
37 34
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Znakomite wyniki. Profesjonalny serwis. Gratulacje. Konkurencja może pomarzyć tylko o takim wyniku. Dla "elektoratu" to i tak bez znaczenia ponieważ oni nie czytają. Słabe wykształcenie i brak nawyku samodzielnego myślenia mści się na docelowym czytelniku popierającym socjalistów "jedynie" prawdziwych.
34 58
odpowiedź
<