SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

GrandFront 2017: „Dziennik Gazeta Prawna” z okładką roku, wśród nagrodzonych także „Polska”, „Elle” i „Znak”

Główną nagrodę w rozstrzygniętej właśnie edycji konkursu GrandFront za okładkę „Dziennika Gazety Prawnej”. Ponadto wyłoniono zwycięzców w 8 kategoriach oraz przyznano pięć nagród specjalnych.

Dołącz do dyskusji: GrandFront 2017: „Dziennik Gazeta Prawna” z okładką roku, wśród nagrodzonych także „Polska”, „Elle” i „Znak”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ich Styl
Okładki tygodników i dzienników coraz gorsze jakościowo. Krzyczą zamiast mówić. Chociaż warto zwrócić uwagę na dodatkowe publikacje wydawnictwa Polityka, Niezbędnik Inteligenta czy Ja My Oni to dobre fronty.
Cieszy wyróżnienie dla miesięcznika Architektura, konsekwentnie publikują, dobre ilustracje.
Również Label i Magazyn Miasta, można się spodziewać ciekawego frontu.
Nawet gazety regionalne, chociaż biedne starają się pokazać coś ekstra, zdolni ludzie nie są tylko z Warszawy.
Szkoda, że takie magazyny ogrodnicze (fotografia i interpretacja przyrody, jakie to pole do popisu!) nie mają nic specjalnego w ofercie. Tak jak większość magazynów kobiecych - albo fotos amerykańskiej gwiazdy (kupiony "po taniości bo już używany jako okładka zachodnich pism) albo nasza lokalna gwiazdka w beżu i z napisami na twarzy.

Na koniec zwracam uwagę na magazyny o sztuce. One nie istnieją w tym rankingu. Słusznie. Nijakość tych okładek może tylko smucić. Szum i Arteon stoją w kontrze, ale wizualnie to jeden pies, okładka to ma by jakiś obrazek ze środka czasopisma, możliwie nijak zaaranżowany w makiecie okładki. Wizualnie najlepiej z tego grona radzi sobie Artysta i Sztuka, jednak i oni uważają, że na okładce musi być obrazek ze środka tekstu. Biblia pauperum, żadnej wartości dodanej.
odpowiedź
User
Aborast
WaRTOŚĆ DODANĄ MAJĄ OKŁADKI PISM PRAWICY ZJEDNOCZONEJ POMIJA SIĘ JE BRUTALNIE TU
odpowiedź
User
Fotoedytor
Po za okładką Classic auto szkoda słów na komentowanie. Sam konkurs dogorywa we własnym sosie, pr praktycznie brak Jesli takie sa zwycieskie okładki może to i lepiej ze organizatorzy nie publikują pozostałych zgłoszeń.
odpowiedź
<