SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gry.wp.pl bez gier offline’owych i autorskich programów, użytkownicy protestują

Serwis Gry.wp.pl skupia się na opisywaniu gier internetowych i rezygnuje z emitowania programów „Kontra” i „Nieczyste zagrywki”. Rozczarowani tym użytkownicy witryny apelują do kierownictwa Grupy Wirtualna Polska o wycofanie się z tych zmian.

Dołącz do dyskusji: Gry.wp.pl bez gier offline’owych i autorskich programów, użytkownicy protestują

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maestro
Od 2009 roku ten serwis to było wielkie DNO jakie się urwało, prowadzone przez nie wiadomo kogo - zdechło i dobrze, niech idzie w piach, czas Imperium się skończył jak to pisał przedmówca po Zepie I Kowalu, a wszystkie zawistne pryszcze zawsze będą na nic wieszać psy prawda "Artysta" zawiodłeś się nie zostałeś nigdy doceniony ? przykre, ale pozmieniaj sobie laski na ekranie to ci pomoże, tak czy siak - serwis zdechł bo nie był rozwijany prawidłowo, obecnie na rynku lokalnym nie ma nic co było by godne czegokolwiek, wielkie napięte "bajko pisarstwo" chłopców z przerośniętym ego jacy w czasach gdy powstawały serwisy jeszcze matce smoczka zabierali, dziś czyta się to co na zachodzie i zawsze się czytało a w kraju mamy "tfurcof" i copy - pejstów :) od tyle w temacie, jak się nauczymy robić coś dobrego to wtedy będzie na co zwrócić wzrok, a tu - umarł król niech żyje król, byli mętni i poszli do piachu. RAMEN
16 25
odpowiedź
User
cete
Kolejne kierownictwo uwierzyło że teraz to się gra w mmo, gry przeglądarkowe, a przyszłość to e-sport. Ekspertyzę robił im syn prezesa z kolegami z klasy, to już 5 klasa więc pisać potrafią. Niech zdychają, nie zasługują w takiej sytuacji na przetrwanie.
16 8
odpowiedź
User
Ehh
Jestem ciekawy jak pani " Halicka " zna się na grach. Zmiana spowodowana trendami rynkowymi? Hahah, raczej spowodowana tendencją korporacji do NISZCZENIA wszystko co dobre i autorskie. Szkoda, że nikt nie wspomniał tutaj, że część ekipy straciła pracę.
22 10
odpowiedź
User
tryby-szyby-dyby
@Maestro @szczery
nawet nie słuchaliście wacki ani jednego podcastu pewnie. beka. Chłopaki robiły niesamowitą robotę. Oni należeli do nurtu tych bystrzejszych growych pismaków, a ich analizy nie odbiegały poziomem od najlepszych zachodnich znawców, których oni często przedstawiali zacofanym polskim widzom wychowanym na gry-online i CD-A -.-. Jakieś te stare ekipy to był marny dowcip i moment kiedy dziennikarstwo "growe" w Polsce było na poziomie Kali jeść, Kali spać fajna grafika i się dobrze strzela, (czyli niewiele słabsze od obecnego cd-action na przykład). A poza tym, ten luz i niekoniecznie kulturalne, ale jak najbardziej wartościowe podacsty o kulturze ogółem, to poezja była.
@Tapr
Masz na myśli tamtych leszczy sprzed kilku lat czy aktualną ekipę? Jeśli to pierwsze, to nara.
15 11
odpowiedź
User
Kiełbasa
Brański to zje swojego siusiaka, żeby tylko skeszować sie na giełdzie.
12 9
odpowiedź
<