SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Klip „Grzechy Sodmoskie” z Zofią Klepacką usunięty z YouTube’a z powodu szerzenia nienawiści (wideo)

YouTube usunął teledysk do piosenki „Grzechy Sodmoskie” rapera Karat NM, w której krytykowane są mniejszości seksualne i aborcja. W klipie pojawiła się gościnnie windsurferka Zofia Klepacka od kilku miesięcy negatywnie wypowiadająca się o prawach środowiska LGBT.

Dołącz do dyskusji: Klip „Grzechy Sodmoskie” z Zofią Klepacką usunięty z YouTube’a z powodu szerzenia nienawiści (wideo)

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pankracy
CENZURA
6 2
odpowiedź
User
TommyF
"Klepacka mogłaby kiedyś przyjść i zobaczyć Paradę Równości . Zobaczyłaby uśmiech, radość na twarzach tych ludzi. "
Tak, szczególnie tych, co życzą starszym paniom, by szybciej żegnały się z tym światem.

Do tematu: ktoś tu wyżej powołał się na Biblię. No cóż, grzechy sodomskie są wyraźnie w Biblii opisane, więc... czy YouTube, kasując ten klip, nie dopuścił się obrazy uczuć religijnych, nazywając przywoływanie Sodomy "mową nienawiści"?

Ta cała obrona tych, którzy czują się obrażani czynkolwiek, co nie stawia LGBT w negatywnym świetle, to obusieczny miecz.

Ps. Mogę prosić WM, żeby przestała blokować mi komentarze? Będę wdzięczny.
14 4
odpowiedź
User
poPO
Klepacka zareagowała na seksualizację dzieci zapisaną w Karcie lgtb, a nie przeciwko osobom lgtb. O środowisku LGTB można mówić tylko dobrze albo wcale. Każdy kto ma inne zdanie zostanie zhejtowany za "mowę nienawiści". To tak w ramach tolerancji, sprawiedliwości i równości.
10 3
odpowiedź
User
vd
nie ze mna te numery
1 1
odpowiedź
User
Andrzej
Oto jak wygląda tolerancja! LGBT mogą obrażać wszystkich i to jest wolność i równość. Jak ich ktoś obraża to skandal i nietolerancja.
12 4
odpowiedź
<