SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jacek Kurski o „czarnej liście” w TVP. „Zarząd nie ustala gości, tematów rozmów oraz treści materiałów”

- Zarząd TVP nie polecał sporządzenia jakiejkolwiek „czarnej listy"; gdyby takie listy powstawały w redakcjach, wobec odpowiedzialnych wyciągnięto by konsekwencje służbowe - zapewnia prezes TVP Jacek Kurski w odpowiedzi na pytanie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara.

Dołącz do dyskusji: Jacek Kurski o „czarnej liście” w TVP. „Zarząd nie ustala gości, tematów rozmów oraz treści materiałów”

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WSPAK
na pewno jest w TVN
6 11
odpowiedź
User
Pawel
Czy wogole w jakiejkolwiek stacji komercyjnej jest taki program o takim charakterze jak w TVP info Studio Polska,ktore jest otwarte dla wszystkich?
9 8
odpowiedź
User
Whit Old
Z tego co się zorientowałem, to sytuacja jest dokładnie odwrotna: to TVP jest na czarnej liście polityków KO i związanych z nimi artystów. Maciej Stuhr czy Krystyna Janda regularnie wzywają do bojkotu TVP. Piróg odmawia zanim jeszcze dostał propozycję... Także w sprawie czarnych list... to z dystansem jednak.
Z tego co się orientuję gdy oglądam, to "ekspertami" i komentatorami są tylko i wyłącznie ludzie w W śieci itp. Żadnych dziennikarzy komentatorów mediów krytycznie patrzących władzy na ręce nie ma.


Zgadza się, bo TVP jest na czarnej liście wśród pewnej grupy dziennikarzy , polityków i celebrytów. Z tego powodu nie występują oni w TVP.
9 7
odpowiedź
User
Śmiech
Oczywiście, że nie ma czarnej listy. Jest lista osób, które mogą być zapraszane.
11 4
odpowiedź
User
Karmela
Panie prezesie , to jak wydać oświadczenie że nie jesteś kłamcą bo tak twierdzisz.

Realia są takie, do Olszewskiego i kierowników redakcji wysyłany jest komunikat jaki mamy przekaz dnia - i wszystkie redakcje kraczą tą samą piosenkę: wiadomości, panorama, telexpress, nawet regiony.
Wydawcy doskonale wiedzą kogo mają zapraszać, kto dośpiewa właściwe tezy , kto pogłaszcze władzę.

W tej hipokryzji się pogubiłeś , ale czy to pierwszy raz ?!
5 4
odpowiedź
<