SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Janusz Daszczyński: nie wracam do TVP z szeroką grupą ludzi. Koniec tabloidyzacji

Nowy prezes Telewizji Polskiej Janusz Daszczyński w e-mailu do pracowników przedstawił swoje założenia na czteroletnią kadencję. - Jestem przekonany, że era cyfrowa nowych mediów może stanowić nowy początek TVP - napisał.

Dołącz do dyskusji: Janusz Daszczyński: nie wracam do TVP z szeroką grupą ludzi. Koniec tabloidyzacji

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
irena
Czyli król i cesarz tabloidyzacji Sandak i Kraśko lecą? Brawo Prezesie. Niech się Pan nie da omamić tym białym ząbkom i błyszczącym oczom, którego będą Pana chciały oczarować. Niech pan popyta tych,których wywalili i upokorzyli.
56 12
odpowiedź
User
gość
I małego Sygucika z info niech zabiorą ze sobą. Nigdy nie wyszedł poza poziom superaka i już nigdy nie wyjdzie. Dwa razy miał szansę w info i dwa razy pokazał co (nie)potrafi.
36 13
odpowiedź
User
ofiarabronkaW.
Podchodzę z umiarem i sceptycyzmem do takich deklaracji. Pożyjemy , zobaczymy, jaka mawiają starzy Rosjanie. TVP, tzw. telewizji publicznej przyglądam się od roku 2006 kiedy to kamaryla bronkaW powiedziala mi, że : redaktorze .... już wystarczy. Od 2006 roku minęło 9 lat. I powiem tak: postepujaca degerengolada zawartości programowej telewizji publicznej trwa. Dno jest bardzo blisko. A właściwie, to może j Pan wyczuć je już pod stopą. Proponuję, by Pana program naprawczy sprowadzic do jednej mięsistej konstatacji : Takiej Telewizji publicznej mówię DOŚĆ. Teraz niech Pana szuka ucziciwych ludzi, ktoryz odnowią oblicze tej ziemi. Niestety splamionej i zburzkuanej przez dziennikarskie męty w stylu Sandak, Kraśko et consortes. Panie Prezesie Daszczyński do dzieła.
33 13
odpowiedź
User
kitulek
Deklaracje szczytne, ale obawiam się, że skończą w koszu tak jak wiele innych deklarowanych przez rożnych prezesów. Z przeszklonego gabinetu na 11? piętrze świat wygląda inaczej. No i jeszcze ... wyrzuconych do firmy leasingowej dziennikarzy i montażystów nikt już do pracy nie przywróci.. Bardzo szybko okaże się ile warte są deklaracje nowego p. Prezesa. Czy zrobi chociaż maleńki krok w strone pracowników? Czy uwolni fundusz socjalny, przyzna zapomniane już w tej firmie 13? Czy uwolni od zalegających w katach doradców pobierających kilku lub kilkunastotysięczne pensje? Czy skończy z układami i nepotyzmem? Panie prezesie! Od czasu kiedy był pan ostatnio na Woronicza wiele się zmieniło! Tamte czasy były wspaniałym okresem rozwijającej sie telewizji, kiedy nawet ośrodki miały godne pieniadze i robiły programy nagradzane przez miedzynarodowe gremia. Teraz w TVP rządza politycy i producenci zewnętrzni!! No i kasa która płynie do kieszeni niektórych osób. Czy będzie miał Pan tyle woli i determinacji żeby z tym skończyć? Czekamy!!!!!
32 10
odpowiedź
User
Janek
Kraśko do TV Republika!
32 13
odpowiedź
<