SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jerzy Owsiak musi przeprosić blogera Matkę Kurkę za nazwanie go „człowiekiem z marginesu”

Jerzy Owsiak przegrał proces przed warszawskim Sądem Apelacyjnym i musi przeprosić blogera Piotra Wielguckiego (znanego jako Matka Kurka) za nazywanie go „człowiekiem z marginesu”. Wyrok jest prawomocny.

Dołącz do dyskusji: Jerzy Owsiak musi przeprosić blogera Matkę Kurkę za nazwanie go „człowiekiem z marginesu”

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
poPO
Warto się zastanowić, skąd takie nerwowe reakcje p. Owsiaka akurat na p. Wielguckiego. Czyżby chodziło o powiązania bisnesowe rodziny p. Owsiaka wokół fundacji i WOŚP. o których pisze bloger??
14 6
odpowiedź
User
kacper3100
Owsiak jest chodzacy koszmarem 3. RP. Wedlug mnie powinien zostanie osadzony na dluzej w odosobnionym miejscu typu Bereza.


A ty w Tworkach powinieneś siedzieć do końca życia.
3 13
odpowiedź
User
Mad
Jurek już przeprosił chociaż bez twarzy...
5 0
odpowiedź
User
Mama Mia!
Czy ktoś może mi bez hejtu powiedzieć, kim jest ta obrażona matka?
0 6
odpowiedź
User
czytator
Czy ktoś może mi bez hejtu powiedzieć, kim jest ta obrażona matka?

Jesli to nie jest prowok , to Matka Kurka to bloger / vloger / amatorski dziennikarz śledczy, który od dobrych kilku lat podnosi kwestię niejasności (jego zdaniem, miało byc bez hejtu, więc nie chcę tutaj determinować czy słusznych czy nie, za mało temat znam) wokół finansowania i rozliczeń związnych z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem.
W największym skrócie, z tego co rozumiem, zarzuca mu, że wielokrotnie unikał upublicznienia dochodów i źródeł finansowania Złotego Melona (firma powiązana z WOŚP, a będąca własnością Owsiaka), a także wyprowadzanie dużych sum z WOŚP przez Owsiaka - do swoich "bocznych" interesów oraz rodziny. Robił śledztwo w tej sprawie i wielokrotnie publikował zgromadzone w jego trakcie dowody i materiały. To z kolei wywołało bardzo żywiołowe reakcje ze strony Owsiaka i osób wspierających WOŚP.
Na ile materiały i dowody są wiarygodne - ciężko mi odpowiedzieć. Natomiast doszło kilkukrotnie do obrzucenia się błotem przez obie strony, w wyniku czego obie strony wytaczały procesy drugiej. Obie strony przegrywały i miały zasądzane grzywny. Ten akurat artykuł dotyczy procesu przegranego przez Owsiaka. Przegranego prawomocnie i uprawomocnionego - stąd też zmuszony był umieścić ten materiał wyrokiem sądowym.

To tyle - starałem się być maksymalnie obiektywny i bez hejtu ;-)
1 0
odpowiedź
<