SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jerzy Owsiak: TVP powinna relacjonować finał WOŚP, bo to akcja obywatelska, a ja płacę abonament RTV

Szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak stwierdził, że jest zażenowany brakiem relacji z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w głównych stacjach Telewizji Polskiej, ponieważ jest to wydarzenie obywatelskie, a on sam płaci abonament RTV. Owsiak podziękował Polsatowi i dziennikarzom regionalnych oddziałów TVP, którzy przygotowali relacje z tego wydarzenia.

Dołącz do dyskusji: Jerzy Owsiak: TVP powinna relacjonować finał WOŚP, bo to akcja obywatelska, a ja płacę abonament RTV

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tak to wygląda

Hańba na pisowskie gęby ocierające sobie ryje Polską, Ojczyzną i dobrem obywateli


O proszę to zupełnie tak samo jak z tobą - gęba pełna frazesów o demokracji, Polsce itd. a tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o własne dobro i jak największą kaskę wpływającą na konto
25 19
odpowiedź
User
j
j - nie fantazjuj, nie zmyślaj, owsiak od zawsze powtarzał, że sprzęt jest dla każdego, nawet kto się nie zrzuca, podkreślał to choćby rok temu przy akcji posła pięty.


Wejdź na twittera i nie chrzań.
18 19
odpowiedź
User
j
Nie napisałem, że Owsiak takie tweety zamieszczał tylko, że mogą zacytować tych którzy na każdą wzmiankę, że nie daje się na WOŚP wyskakują z formularzem.
17 21
odpowiedź
User
Ała
Kwestia abonamentu Owsiaka ma niewielkie znaczenie.

Ważniejsze jest to, że wczoraj nie działo się w kraju nic bardziej masowego, bardziej widocznego ani bardziej godnego wsparcia.
I każdy, kto w ostatnich latach miał okazję odwiedzić porodówki, o tym wie.
Za chwilę Kurski będzie ojcem i jeśli wybierze szpital publiczny, jego dziecko będzie korzystać ze sprzętu WOŚP. Nawet, gdyby nie chciał, ten sprzęt jest wszędzie.

Moje dziecko korzystało z inkubatora, monitora oddechu i badania słuchu z WOŚP. A żona z łóżka przeciwodleżynowego (niestety tylko dwie sale poporodowe miały łóżka od Owsiaka, przed porodem podkładaliśmy karimatę na państwowe sprężyny).

Więc za takie numery, jak wczorajsze udawanie, że nie ma WOŚP, mam ochotę wziąć takiego politykiera za łeb i przeciągnąć go po tych salach na porodówce. Niech patrzy!
36 21
odpowiedź
User
Ała
Zapomniałem! KTG też było od Owsiaka!
24 13
odpowiedź
<