SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Joanna Parczyńska zwolniona z „Gazety Wyborczej”, dział wideo włączony do newsroomu Wyborcza.pl

Szefowa działu wideo, multimediów i festiwali „Gazety Wyborczej” (Agora) Joanna Parczyńska została we wtorek zwolniona z pracy. - To efekt integracji newsroomów - informuje Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Agory. Parczyńska zapewnia nas, że rozstanie przebiegło w dobrej atmosferze.

Dołącz do dyskusji: Joanna Parczyńska zwolniona z „Gazety Wyborczej”, dział wideo włączony do newsroomu Wyborcza.pl

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kibic
Wszyscy obrońcy jakichkolwiek zwolnionych dziennikarzy - łączcie się!!!
29 1
odpowiedź
User
LG
"Parczyńska zapewnia nas, że rozstanie przebiegło w dobrej atmosferze". Na dowód dali zdjęcie tej pani, jak faktycznie jest zadowolona
37 0
odpowiedź
User
paw
Pitolenie korporacyjne. Zwolnienie nigdy nie odbywa się w miłej atmosferze
40 2
odpowiedź
User
Olaa
uspokoiłem się że w dobrej atmosferze się rozstali, to najważniejsze
26 0
odpowiedź
User
Pan Psycholog
...a „the winner takes it all”. Wierzę, że to początek nowego, fascynującego rozdziału w moim życiu! - napisała.

Tak się zawsze pisze.To taki bełkot dla znajomych. Udawanie. Typowa maska rozgoryczenia. Nowy rozdział, będą sukcesy etc. A w głębi duszy czuje żal, rozgoryczenie, stres przed niewiadomym i złość na Agorę. Żałuje spędzonych lat, poświęceń.

Jestem psychologiem, więc znam te stany. Mam wielu pacjentów. Bo prawda jest taka, że utrata pracy, zarobków to dramat. Nie czujemy się potrzebni i mamy różnego rodzaju dysonanse. Ważne, żeby nie definiować siebie przez pracę. I zamiast pisać o "fascynującym rozdziale" skupić się na szczęściu. Na rzeczach trwałych, jak rodzina etc.
31 2
odpowiedź
<