SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Juliusz Braun: Jacek Kurski jako prezes TVP otrzymał od Rady Mediów Narodowych niedostateczną ocenę

Prezes Jacek Kurski patrzy na świat w kategoriach wojny. Orężem w tej wojnie totalnej są obrzydliwie tendencyjne programy informacyjne i publicystyczne. I dlatego powinien odejść ze stanowiska jak najszybciej - komentuje dla Wirtualnemedia.pl Juliusz Braun, członek Rady Mediów Narodowych.

Dołącz do dyskusji: Juliusz Braun: Jacek Kurski jako prezes TVP otrzymał od Rady Mediów Narodowych niedostateczną ocenę

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
abcd
Jakie to zabawne... Braun, który ocenia Kurskiego. Panie Braun a może publicznie rozliczmy Pana kadencję na forach, co Pan zrobił za swojej kadencji dla TVP? Bo Kurski przy Panu to mały miś
32 14
odpowiedź
User
Bliski Obserwator
CZAS NA RYWINA???
Czy ktokolwiek z branży może poważnie traktować oceny jednego pana B. o drugim panu K.? Przecież Braun to pendant Kurskiego (dla przyszłych, lub niedoszłych maturzystów znaczenie pendant można znaleźć np. w encyklopedia.pwn.pl). Teraz Braun ponownie w super = radzie nadzorczej = mediów publicznych i aż się zachłystuje pseudo-władzą, nie wiedząc, że jest po prostu kukiełką na sznurku. Ale sytuacja taka wcale mu nie przeszkadza. Co więcej - nigdy mu nie przeszkadzała.
To co się dzieje teraz w mediach publicznych zaczęło się przecież także dzięki szanownemu "ekspertowi" Julkowi. Ale on udaje, że tego nie pamięta. Dlatego przypomnijmy cytat "... Nowym członkiem rady nadzorczej i p.o. prezesa TVP został Juliusz Braun, w /... poprzednio .../ przewodniczący KRRiT, wywodzący się z Unii Wolności. Ten sam, który przed komisją śledczą ds. afery Rywina rozkosznie przyznał, że w podległej mu instytucji dochodziło do matactw przy pracach nad ustawą i radiofonii i telewizji. Nic tylko trzeba czekać na powrót Rywina, prawdziwego lub symbolicznego. Może znów wywoła gigantyczną polityczną eksplozję...." (to słowa sprzed 5 lat! Newsweek, Czas na powrót Rywina, Piotr Śmiłowicz. 04-03-2011).
20 11
odpowiedź
User
Ciszej
Człowieku, zamilknij. To miedzy innymi przez takich jak ty mamy, to co mamy!
27 12
odpowiedź
User
No tak...
Pamięta Braun język WOJNY i nienawiści już w 2007 r. zaPOczątkowany przez Platformę??? Pamięta Braun ten język "miłości " platfusów, który przejawiał się w słowach - dosłowny cytat: Były minister obrony narodowej Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski użył dosadnego zwrotu „Jeszcze jedna bitwa, Panie Marszałku [wtedy był nim Donald Tusk], DORŻNIEMY WATAHĘ”, mając na myśli konkurentów politycznych z PiS !!!

Aktualnie, PO tej nienawistnej wyPOwiedzi członka RMN ( same oceny i zarzuty BRAUNA , bez BEZ POdania ŻADNYCH KONKRETÓW ) i reprezentanta partii POszustów ( 2500 AFER przez 8 lat "rządów") JACEK KURSKI ZDECYDOWANIE POWINIEN POZOSTAĆ NA SWOIM STANOWISKU !!!!


W 2007 roku aż do 2010 w TVP rządził PiS, więc rzeczywiście był to jemu właściwy język pogardy i nienawiści...
20 32
odpowiedź
User
Pytam !!!
Ojej !! Mam POnownie blokadę na publikowanie komentarzy!! NiePOprawne?? Zbyt logiczne i trafne??
18 10
odpowiedź
<