SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

“K Mag” staje się dwumiesięcznikiem. Wydawca stawia na internet

Od przyszłego roku kierowany przez Mikołaja Komara magazyn “K Mag” (K Mag) zostanie przekształcony z miesięcznika w dwumiesięcznik. Wydawca postawi za to na rozwój portalu Kmag.pl. Efektem zmian będzie zmniejszenie redakcji pisma.

Dołącz do dyskusji: “K Mag” staje się dwumiesięcznikiem. Wydawca stawia na internet

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jacko
Magazyn jakich wiele. Celebrycka gazeta. Nic sensownego, nic twórczego, wszystko oklepane. Sesje zdjęciowe mało interesujące nic nie pokazujące poza imprezowaniem i piciem. Magazyn nic nie wnoszący do współczesnej kultury i sztuki.
odpowiedź
User
A
miesięcznik, dwumiesięcznik, kwartalnik, półrocznik, rocznik i do widzenia. 5 tysięcy sprzedaży to chyba z pikiem żaden wydawca nie będąc zadowolonym z wyników sprzedażowych, gwarantujących określone wpływy z reklamy nie wychodzi z ZKDP. Inna sprawa, że niektórzy reklamodawcy w swoich oczekiwaniach są niespójni, z jednej strony oczekują wyraźnie sprecyzowanej grupy celowej, dotarcia w punkt, z drugiej zaś nie wiadomo jakich sprzedaży. Często jest to niemożliwe, tak jak w przypadku KMag, bo ile jest warszawki w warszawce, która to jeszcze kupi magazyn a nie czeka na gratisowe egzemplarze w ramach wysyłki redakcyjnej.?
odpowiedź
User
K
No to podsumowując niektóre wypowiedzi, właśnie nowa okładka K MAG została wyróżniona przez "FASHIONCOPIOUS.COM"
...inne nagrody i wyróżnienia to m.in. Grand Front, KTR i Le Book... - "magazyn jakich wiele"...?!
odpowiedź
<