SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kampania #SzczepimySię ma duże zasięgi i potężny budżet, ale pozostaje pustym apelem

Rządowa kampania zachęcająca do szczepień na COVID-19 trwa od grudnia 2020 roku. Tylko przez dwa miesiące wydano na nią 25 mln zł. Teraz szczepienia dodatkowo promowane są narodową loterią. Tymczasem liczba zaszczepionych rośnie w żółwim tempie. Eksperci marketingowi twierdzą, że problem szczepienia spłycono w kampanii do instagramowego hasztagu, a pokazywani w niej ambasadorzy to jedynie ozdobny element obrazka, a nie poważne zaufane autorytety. - Ta kampania z powodzeniem mogłaby zachęcać do zakupu jakiegoś napoju orzeźwiającego albo produktu dla młodzieży. Mimo poważnych założeń jest miałka, a scenariusz pseudo-śmieszny - ocenia Paweł Janas, creative director w GoldenSubmarine.

Dołącz do dyskusji: Kampania #SzczepimySię ma duże zasięgi i potężny budżet, ale pozostaje pustym apelem

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomboy
Warto zauważyć, ze komentarz o zaszczepieniu 100% obywateli Izraela ma 17 łapek do góry. Żyjemy w kraju indolencji umysłowej i antynauki. Naukowcy ratują nam życie ale my rezygnujemy z ich usług bo nie mieści nam się w głowach że można być mądrzejszym niż my. Mega mnie to bawi. Warto przywołać anegdotę, że sytuacja w Izraelu zachęca niezdecydowanych dotychczas do szczepień. W Polsce? Odwrotnie :))))))
odpowiedź
User
komando
Warto zauważyć, ze komentarz o zaszczepieniu 100% obywateli Izraela ma 17 łapek do góry. Żyjemy w kraju indolencji umysłowej i antynauki. Naukowcy ratują nam życie ale my rezygnujemy z ich usług bo nie mieści nam się w głowach że można być mądrzejszym niż my. Mega mnie to bawi. Warto przywołać anegdotę, że sytuacja w Izraelu zachęca niezdecydowanych dotychczas do szczepień. W Polsce? Odwrotnie )))))
Pożyjemy, zobaczymy :) ps. W Polsce odwrotnie? Czyżby ? A Francja, Niemcy, Włosi, Belgia.....tak w ogóle widać jaka tryska tolerancja z zaszczepionych. Czego się boicie skoro jesteście zaszczepieni? Możecie iść do puba, restauracji, teatru, kina.... no dla wielu zapewne będzie to pierwsze takie wyjście do tych przybytków :)
odpowiedź
User
Lekarz dyżurny
Artykuł z absurdalnym przekazem, ze wszystkich można przekonać do wszystkiego. Połowa społeczeństwa zdecydowanie nie ma zamiaru skorzystać z oferty, naciski tylko wzmocnią opór. Jedyne wyjście to odczepić się w końcu od tych ludzi
odpowiedź
<