SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kataryna, Paczuska i Karnowski spierają się o materiał „Wiadomości” o córce Bronisława Komorowskiego i reprywatyzacji

Blogerka Kataryna zarzuciła „Wiadomościom” TVP1, że powiązały niewłaściwą córkę Bronisława Komorowskiego ze sprawą reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie. - Nikogo nie pomyliliśmy. W materiale były informacje o obydwu córkach - zapewniła szefowa programu Marzena Paczuska. - Widzę, że dobre wyniki „Wiadomości” i to przy niedoważonym panelu uruchamiają śpiochów i atak na Marzenę Paczuską - ocenił Michał Karnowski.

Dołącz do dyskusji: Kataryna, Paczuska i Karnowski spierają się o materiał „Wiadomości” o córce Bronisława Komorowskiego i reprywatyzacji

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
prawnik
Są tylko dwa rozsądne rozwiązania "problemu" dzieci prezydentów. Jednym jest "celebrytyzm" (mamy w RP takie dwie młode ładne córki polityków). Jest to odmiana publicznego obnoszenia się z nie robieniem niczego ważnego. Celebryta nie naraża się na żadne poważne zarzuty, bo każdy zarzut mu postawiony, tyczy "celebrowania celebryckości". Czyli świata plotki.

Inne to zmiana tożsamości i ukrywanie się (córka Wladimira Putina). Rozwiązanie bywa skuteczne. Choć miewa też skutki uboczne: łatwe popadanie w alkoholizm, nieudane małżeństwa, samobójstwa.

Rozwiązania pośrednie, takie w którym dziecko polityka próbuje żyć własnym życiem, coś tam sobie kupić, gdzieśtam pracować całkowicie się nie sprawdzają.
Takie dziecko zawsze usłyszy zarzut, że pracowało u niewłaściwego pracodawcy, kupiło niewłaściwe mieszkanie, było powiązane z bratem stryjka koleżanki podwarszawskiego złodzieja, napisało artykuł, który jest częściowym plagiatem, etc.

***

Jeśli chodzi o Katarynę. Nie da się być trochę za PiS, a trochę człowiekiem myślącym.
43 13
odpowiedź
User
Gie
Nielsen powinien nie podawać wyników TVP i Wiadomości skoro non stop podważana jest ich wiarygodność przez ludzi z TVP.
30 12
odpowiedź
User
gs
Pamiętam, jak Karnowski się oburzał, kiedy ktoś go pomylił z bratem. A chodziło przecież o jakiś banał, a nie mieszanie z błotem, w czym obecnie celują Wiadomości Paczuskiej.
49 13
odpowiedź
User
prawnik
Nielsen powinien nie podawać wyników TVP i Wiadomości skoro non stop podważana jest ich wiarygodność przez ludzi z TVP.


Podważana jest. Ale tylko werbalnie. I tylko wtedy, gdy mówi, że spada. Wzrosty są uznawane za wiarygodne;)
38 8
odpowiedź
User
Yogidługonogi
Nie widziałem materiału TVP, ale wiem jedno: Kataryna jest w radzie tej samej fundacji z córką Bronisława Komorowskiego. Fundacji finansowanej przez Sorosa, co dla mnie jest poważnym sygnałem ostrzegawczym. I muszę przyznać Karnowskiemu rację: nie pamiętam, żeby oburzała się kiedykolwiek na poziom propagandy TVN lub TVP za Brauna. Wrażliwa wielce jest tylko przy mediach kojarzonych z obecną opcją rządzącą.
20 48
odpowiedź
<