SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejna pikieta w obronie Trójki. „Słuchacze przestają mieć znaczenie dla osób, które zarządzają radiem”

Pod hasłem „Trójko, trwaj!” w niedzielę odbędzie się kolejna pikieta w obronie Programu 3 Polskiego Radia. - Ta pikieta jest głosem protestu, ale i wyrazem wsparcia dla redaktorów, którzy wciąż pracują w Trójce - mówią organizatorzy akcji.

Dołącz do dyskusji: Kolejna pikieta w obronie Trójki. „Słuchacze przestają mieć znaczenie dla osób, które zarządzają radiem”

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
GW
Ciekawe, kiedy Maciej deKODer śpi. Widziałem jego komentarze pisane po północy, często widzę jego komentarze pisane między 6 a 7 rano. Czy ten człowiek w ogóle śpi? Martwię się o jego zdrowie. Rozumiem, że komentarze są sponsorowane, dobrze mu płacą za pisanie, ale zdrowie też jest ważne.
odpowiedź
User
Maciej deKODer
Nie sądzę, by coś dało się uratować. Media publiczne nie potrzebują widza ani słuchacza, by istnieć. Mogą nadawać same dla siebie, byle otrzymywały pieniądze, do których płacenia każdy z nas w postaci podatku jest zmuszony.


No niezupełnie. Media publiczne oczywiście potrzebują odbiorców, ale nie potrzebują MASOWYCH odbiorców! Spokojnie mogą być mediami w pewnym sensie elitarnymi, dla koneserów. I to jest ich największą zaletą, gdyż dzięki temu są alternatywą dla masowych, ale bezwartościowych mediów komercyjnych.

Załóżcie sobie radio internetowe i przestańcie pajacować

Dobra propozycja. :D

Ciekawe, kiedy Maciej deKODer śpi. Widziałem jego komentarze pisane po północy, często widzę jego komentarze pisane między 6 a 7 rano. Czy ten człowiek w ogóle śpi?

A co ci do tego? :wink:

Rozumiem, że komentarze są sponsorowane, dobrze mu płacą za pisanie

Bez komentarza...
odpowiedź
User
Rozsądny
Spokojnie mogą być mediami w pewnym sensie elitarnymi, dla koneserów.

Załóżcie sobie radio internetowe i przestańcie pajacować

Dobra propozycja.


Ale się uśmiałem ;) Ty naprawdę wierzysz w tą ideę przy obecnej ekipie?:) Na odległość zmiany w tej stacji śmierdzą polityką, a nie merytorycznością.
Przypominam że media publiczne nie są własnością polityków, gdyż wszyscy na nie płacimy podatki i mamy prawo oczekiwać wyważonych i zróżnicowanych audycji, a nie propagandy jednej partii.
Radio intenernetowe mogą sobie otworzyć wszyscy Ci którzy myślą że władza oznacza wsadzanie misiewiczów także w mediach publicznych na stanowiska redaktorów.
odpowiedź