SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krytyka nominacji Krzysztofa Skowrońskiego do tytułu "Dziennikarza Dekady" Nagrody Radia ZET

Dziennikarz, publicysta i pisarz Cezary Łazarewicz skrytykował fakt nominowania Krzysztofa Skowrońskiego, założyciela Radia Wnet oraz prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich do tytułu „Dziennikarza Dekady” Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. - Czy naprawdę uważacie, że jest on symbolem niezależnego i wolnego od nacisków dziennikarstwa? - spytał publicznie Łazarewicz.

Dołącz do dyskusji: Krytyka nominacji Krzysztofa Skowrońskiego do tytułu "Dziennikarza Dekady" Nagrody Radia ZET

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pdk
Trochi kultury pełowski trollu.
25 28
odpowiedź
User
Jurek
A ja go podziwiam i uwarzam za mojego idola
23 30
odpowiedź
User
Jan P.
Z całej tej listy to rzeczywiście Skowroński wypada najlepiej. Nie sztuka zasiąść przy mikrofonie i klepać co ślina na język przyniesie (jak p.Olejnik), ale jeszcze tworzyć wielkie dzieła i służyć innym. Podziwiam red. Skowrońskiego za to, że w tym zapędzonym, zwariowanym świecie on ma jeszcze czas i chęci by pomagać innym dziennikarzom. Zdecydowanie popieram jego nominację.
43 40
odpowiedź
User
fretka
A kto jest ten Łazarewicz? Ktoś go z czegoś kojarzy?

pan nikt
27 25
odpowiedź
User
Robert
Skowroński w ramach niezależności otrzymał już nagrodę od PiS: 143 000 zł i zatrudnienie jako konferansjer Jedynie Słusznej Partii.
37 23
odpowiedź
<