SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kurski: moimi sukcesami „W tyle wizji”, „Studio Polska” i 30 proc. udziałów dla TVP

Jacek Kurski ocenił, że jego sukcesem jako prezesa Telewizji Polskiej jest utrzymanie przez nią 30 proc. udziałów w rynku telewizyjnym, a także programy „W tyle wizji”, „Studio Polska” i „Gość Wiadomości”. - Chciałbym, żeby rozliczano mnie po dwóch ramówkach, na które będzie godziwe finansowanie - dodał.

Dołącz do dyskusji: Kurski: moimi sukcesami „W tyle wizji”, „Studio Polska” i 30 proc. udziałów dla TVP

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kiks
30% ta, bo Ranczo miał jesienią to ludzie oglądali.
45 12
odpowiedź
User
Veria
Reklam puszczają niewiele mniej od komercyjnych stacji, więc powinni mieć odpowiednio mniej pieniędzy z reklam, a resztę zapewnić obecny nieszczelny abonament. Oni zaś nie są w stanie zarobić tyle co komercyjne stacje. Wniosek reklamodawcy mają w poważaniu sukces Kurskiego.
41 11
odpowiedź
User
Ała
30% ta, bo Ranczo miał jesienią to ludzie oglądali.


30% - on miał na myśli zapewne całą grupę TVP.
39 10
odpowiedź
User
Ała
Drogie Panie z Nowoczesnej. I po co łazicie do TVPINFO? Robić za listek figowy udawania pluralizmu?
34 14
odpowiedź
User
swojak
"wtyle wizji" to DRAMAT!!!! studio polska jest ok! ale gość wiadomości to już katastrofa. holecka która z głupawym uśmiechem zadaje pytania opozycji i podlizuje się rządzącym, ta pani nie ma też w sobie żadnej charyzmy, żadnej emocji, po prostu nic, to totalne dno ten program i jego prowadząca.
37 19
odpowiedź
<