SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łączenie dziennikarstwa z reklamą to droga bez powrotu?

„Piętnowanie kogoś za to, że pokazał swoją twarz w reklamie, to hipokryzja” - kwestię łączenia pracy dziennikarskiej z udziałem w reklamach komentują dla nas Ryszard Bańkowicz, Krystyna Mokrosińska, Magda Czaja oraz Marcin Prokop.

Dołącz do dyskusji: Łączenie dziennikarstwa z reklamą to droga bez powrotu?

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PO KROWIEC
Wlewanie reklamowego szamba w p ojemnika z zawodem dzienniarskim jest biletem w jedna stronę, dla nieznajacych angielskiego jest to ONE WAY TICKET. TAki prompterowy celebryta jak Kurzajewski ubliża takim dziennikarzom jak Stefan Szczepłek czy Bohdan Tomaszewski, czy Bohdan TUszynski ale o n nie zna słowa obrażać. O czym my w ogóle mówimy ????
odpowiedź
User
zen
Dziennikarstwo, a pismactwo, to jednak odległe od siebie zajęcia. Rozmywanie granic wynika ze słabych podstaw z przygotowania do zawodu i zwyczajnej chciwości. Konferansjer Prokop będzie bronić "śniadaniowej" Rogalskiej, bo doskonale wie jaka jest koniunktura. Tylko że nie jest dziennikarzem, co moim zdaniem powinno... ech, co tu gadać. Oglądamy reklamy, nie bojkotujemy teleshitów, czyli wyrażamy zgodę na produkcje gówna we własnych i naszych dzieciaków głowach.
odpowiedź
User
MOHEL
Dziennikarstwo to brzmiało dumnie. Kiedyś nawet za tzw. PRL były prawdziwe tuzy tego zawodu a dziś... Janka Paradowska , Jacek Żakowski, Paweł Wroński ...Daniel Passent , zresztą to kwestia bodaj zdefiniowania co nazywa się dziennikarstwem... bo czy Kurzajewski to dziennikarz sportowy ?a Robert Korzeniowski gdy kierował redakcja sportową TVP w latach 2004- 2007 był dziennikarzem czy tylko menedżerem telewizyjnym? Czy Rymanowski jest dziennikarzem czy tylko zręcznym mediatorem - manipulatorem w programie publicystycznym ? Czy Kamil Durczok jest dziennikarzem czy tylko spikerem telewizyjnym ? Sam o sobie kiedyś przyznał się, że nigdy nie był reporterem telewizyjnym i nie należy go nigdy tak nazywać... Pozostaje kwestia nomenklaturowa: dziennikarz a może redaktor ? tak czy inaczej to nobliwe kiedyś zajęcie schodzi na psy ( przepraszam pieski co wy jesteście winne!) jak zresztą wszystko... nic na to nie poradzą żadne profesjonalne stowarzyszenia. Nic. Tak to musi się kisić. I śmierdzieć kapitalistycznym goownem. Tak musi być !!
odpowiedź
<