SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mniej słuchaczy audycji „Lato z radiem”. Jedynka stacją trzeciego wyboru

Radiową Jedynkę w paśmie nadawania „Lata z radiem” słuchało średnio 1,09 mln. Audycja względem analogicznego okresu rok wcześniej straciła 300 tys. odbiorców, ale zwiększyła średni czas słuchania.

Dołącz do dyskusji: Mniej słuchaczy audycji „Lato z radiem”. Jedynka stacją trzeciego wyboru

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
ciekawe czy ktoś to dźwignie po zmianie władzy bo już nie ma za bardzo czego zbierać
30 12
odpowiedź
User
Pytam !!!
Dlaczego usunięto ten artykuł ??


Dlaczego o jedną dobę przesunieto datę publikacji tego zacytowanego komentarza ?? Przecież ten cytowany komentarz był napisany i wysłany wczoraj czyli 22.09. 2018.

Ma to związek z tym, że publikację tego artykułu o słuchalności, najpierw usunięto 22.09.2018, a potem przywrócono po jednej dobie czy są inne powody ...???
28 8
odpowiedź
User
gość
PR upada,za dwa,trzy lata nikt tego szamba nie będzie słuchał.Denne,nudne audycje,zamiast serwisów informacyjnych mamy ogłoszenia rządowo-parafialne.Całe PR zostało zasypane nieudacznikami głownie z gazety polskiej i tv republika a efekty są opłakane.

Dlatego PR należy sprzedać, a na częstotliwości FMowe rozpisać konkurs dla komercji póki jest jako taka koniunktura i można je opchnąć za kasę. Nie ma lepszego momentu na likwidację państwowych mediów , które zawsze były podnóżkiem władzy, zawsze wyłudzały i defraudowały kasę , oraz od zawsze wciskały kity o pluralizmach, misji i kreowały kłamstwa, że bez nich kraj się zawali. Nic się nie zawali, będzie wręcz wielka ulga , bo 2 miliardy rocznie to jest kasa która może rozwiązać niejeden problem - chociażby raz na zawsze skończyć z żebraniem o pieniądze na ratowanie chorych dzieci.
17 11
odpowiedź
User
Gość X
Nie chciało mnie się słuchać nic poza językowymi informacjami. Dlaczego zdjęli "Skojarzenia" i Czejarka z wydań tygodniowych? Ciekaw jestem jak się czuje Bogdan Sawicki.
18 9
odpowiedź
User
słuchacz
300 tys. słuchaczy lata z radiem mniej niż w ubiegłym roku. To osobista zasługa dyrektora i pary prowadzących państwa Kilen. Żenująco niski poziom prowadzonych audycji oraz usuwanie i blokowanie krytycznych w treści komentarzy przez Jedynkę sprawił odpływ słuchaczy.


Szkoda ,że wiernych od lat słuchaczy potraktowano jak intruzów i to zemściło się spadkiem słuchalności. Co ciekawe słuchacze te krytyczne komentarze wobec poziomu audycji wyrażali w takim celu by dyrekcja zareagowała i wprowadziła działania naprawcze a dyrekcja potraktowała to jako krytykę świetnej i twórczej pracy.
25 8
odpowiedź
<