SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Matka Kurka nie boi się procesu z Durczokiem. „Napisałem udokumentowaną prawdę”

Bloger Piotr Wielgucki, znany jako Matka Kurka, nie obawia się procesu, którego wytoczenie zapowiedział redaktor naczelny „Faktów” Kamil Durczok, deklarując, że wszystkie podane przez niego informacje o Durczoku są udokumentowane i zweryfikowane. Z kolei dziennikarka „Wprost” Olga Wasilewska stwierdziła, że w ostatnich tygodniach wysłuchała relacji „zdemolowanych psychicznie współpracowników”.

Dołącz do dyskusji: Matka Kurka nie boi się procesu z Durczokiem. „Napisałem udokumentowaną prawdę”

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zabawnie
No i zamiast dziennikarze dociekać prawdy, a oni chowają głowę niczym strusie, a wyręcza ich profesjonalnie amatorski bloger.
Myślę, że czas na zamianę miejsc, gdzie ich miejsce w szyku ?!
74 17
odpowiedź
User
Nick
Mam wrażenie, że domorośli śledczy nie rozumieją różnicy między osobą publiczną jaką jest polityk, a osobą występującą publicznie, jaką jest prezenter telewizyjny i dziennikarz.
20 54
odpowiedź
User
Emu
Środowisko dziennikarskie jest oburzone, bo rzecz dotyczy człowieka mediów. Czy w innym przypadku też podniosłoby takie larum? Wątpliwe. Psy na autorach wiesza m.in. red. nacz. Super Expressu, który swego czasu - na podobnej zasadzie - bezwględnie zgnoił Krzysztofa Piesiewicza, wykorzystując w publikacjach materiały szantażystek. Piesiewicz został uniewinniony. Rednacz SE był wtedy z siebie bardzo dumny, teraz pluje jadem. Jedna i druga sprawa to obrzydliwość, ale przydałoby się trochę konsekwencji.
53 13
odpowiedź
User
Nie takie proste
Pierdzielenie o Szopenie. Wielu pracowników trzeba trzymać krótko i za mordy - taka jest smutna prawda! Jeżeli nie trzymasz krótko, to ludzie zaczynają olewać. Zasadniczo wszyscy chcieliby pić sobie kawkę i wymieniać się ploteczkami oraz żeby w pracy była fajna atmosfera sprzyjająca słodkiemu opierdzielaniu i pierdzeniu w stołek. Nie wiem jak zarządza Durczok, ale zamordyzm w newsroomie wydaje mi się jedyną sensowną drogą. Poza tym doprawdy, pomijam kwestię molestowania, bo to oczywiście byłoby karygodne, ale jak komuś nie podoba się atmosfera w pracy czy zamordyzm, to wolna droga! To firma prywatna, skoro ktoś tam pracuje, tzn. że akceptuje warunki. Znów lewactwo próbuje innym wmawiać co mają robić i jak mają działać.
20 57
odpowiedź
User
takaprawda
Durczok jest skończony. Myślę jednak, ze ta nagonka została wywołana nie przez jego zachowanie, tylko żeby zbić cenę tvn.
28 24
odpowiedź
<