SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Podwyżki w mBanku. „Powodem wzrost opłaty na BFG o 77 proc. oraz na KNF o 46 proc.”

mBank zapowiedział, że od 18 sierpnia 2019 roku podniesie niektóre opłaty dla swoich klientów. Do 7 zł miesięcznie wzrośnie cena za kartę debetową, a 2,5 zł będzie kosztować wypłata z bankomatu kwot nie przekraczających 100 zł. - Podwyżki mają ograniczony zasięg i przy zachowaniu aktywności nie dotkną klienta w ogóle, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków opłaty można uniknąć. Wyższe ceny to efekt wzrostu opłaty na Bankowy Fundusz Gwarancyjny o 77 proc., a na KNF o 46 proc. - wyjaśnia mBank w komunikacie przesłanym do Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Podwyżki w mBanku. „Powodem wzrost opłaty na BFG o 77 proc. oraz na KNF o 46 proc.”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lolek
Na każdym kroku nas łoją, zarobione pieniądze minus podatek, wpłata na konto tejże pensji minus opłata banku, wypłata z bankomatu minus prowizja. Cześć wpłacamy na emeryturę później minus (drugi raz) podatek, w sklepie płacimy za zakupy minus podatek. Obawiam się że podatki od podatków i prowizje od opłat stały już czymś normalnym,to chore !


No, jest coraz gorzej, po uszach dostaje ten, kto wyciąga 2-3-4 tysiaki miesięcznie. Zaszytych opłat jest masa, a możliwość pomnożenia drobnego majątku - zerowa. Lokata? Po roku dostaniesz ze 150 zl, chyba że wpłacisz z 500k. Ale kto ma na kupce 500k? Ceny rosną ciągle, zwłaszcza niezbędnych do życia produktów. Niedługo zatkają się ci od 500+, kiedy przy kasie to 500 zł zostawią za pół wózka zakupów. Będzie zaskoczenie "ale jak to, 2 lata temu za to kupiłem żarcia na tydzień". Na dobitkę proponuję przegląd cen mieszkań, gdzie klitka 40m2 na Wawrze to 400k. I to okazja, która znika po 24h po publikacji oferty. Ceny rosną CIĄGLE, o 3% czy 6% rocznie. Nikt o tym głośno nie mówi, ale masa mieszkań kupowanych jest przez 3 pokolenia - dziadek dorzuca, mama dorzuca, aby córka miała gdzie mieszkać.
7 2
odpowiedź
User
Polak
Mnie rozczula, gdy banki płaczą, jak im źle, a ja patrzę na ich zyski i widzę, tak jak w przypadku mBanku: zysk za 2017 rok - 1 000 000 000 zł, zysk za 2018 rok - 1 300 000 000 zł (słownie: miliard trzysta milionów złotych). Powtórzę: MILIARD TRZYSTA MILIONÓW zysku.
12 0
odpowiedź
User
A
Bankrutca pisowskich skoków zbierają żniwa.
4 2
odpowiedź
User
Kasia
Nawet lubię ale powiedziałam Im ch... wam w du...
Na prawdę lubię!
3 0
odpowiedź
<