SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

- Marzena Paczuska zdecydowała się na głęboką wymianę kadrową połączoną z przywróceniem podstawowych standardów: oddzielenie informacji od komentarza, powstrzymywanie się od sugerowania, kto ma rację, umożliwienie zabrania głosu wszystkim stronom. Po kilku tygodniach widać, że to się udało - ocenia Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Fratria ds. redakcyjnych.

Dołącz do dyskusji: Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
patrycja kicia
Uważasz że 500+ wyrównuje nierówności? Ja uważam że je pogłębia. Co z tym waszym węglem? Nie widziałam papierów czyli Winien Ma. Ale wynika z wiadomości PO a aktualnie PiS że są ogromnie zadłużone i uważasz że takie miliardowe zapomogi będą ciągnąć się bez końca?
Ceny poszły w górę. Więc kogo obciążyły sklepy pod tytułem "w każdym mieście i na każdej ulicy"...
odpowiedź
User
patrycja kicia
Nie będziemy bić się o złotówkę. Niektórzy jednak cały dzień sterczą na bazarach i takimi złotówkami obracają.
Wiadomości oglądam nie tak zawsze ale nie usłyszałam że ceny poszły w górę. Dowiedziałam się w sklepie i to nie na półce tylko przy kasie. Nowy Rok tak to wytłumaczmy...Myślę że żyjecie przeszłością a może czas pomyśleć o przyszłości.
odpowiedź
User
patrycja kicia
Zaznaczam nie zajmuję się tym profesjonalnie. Nie widziałam papierów. Jako obywatelka się wypowiadam więc przepraszam za błędy i pomyłki.
Kto pierwszy rzuci kamieniem? Czy to nie z Biblii? Bardzo chętnie tymi kamieniami się posługujecie. A jak Pan Redaktor smacznie śpi a na Ukrainie śpią nie tak smacznie. Czy to aby nie podlega rozliczeniu? Nie moja sprawa? Tak?
Właśnie!
A Pan Redaktor uważa że to nasza sprawa co się działo ileś lat temu?... Żaden argument..
odpowiedź
<