SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

- Marzena Paczuska zdecydowała się na głęboką wymianę kadrową połączoną z przywróceniem podstawowych standardów: oddzielenie informacji od komentarza, powstrzymywanie się od sugerowania, kto ma rację, umożliwienie zabrania głosu wszystkim stronom. Po kilku tygodniach widać, że to się udało - ocenia Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Fratria ds. redakcyjnych.

Dołącz do dyskusji: Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
patrycja kicia
Zaznaczam nie zajmuję się tym profesjonalnie. Nie widziałam papierów. Jako obywatelka się wypowiadam więc przepraszam za błędy i pomyłki.
Kto pierwszy rzuci kamieniem? Czy to nie z Biblii? Bardzo chętnie tymi kamieniami się posługujecie. A jak Pan Redaktor smacznie śpi a na Ukrainie śpią nie tak smacznie. Czy to aby nie podlega rozliczeniu? Nie moja sprawa? Tak?
Właśnie!
A Pan Redaktor uważa że to nasza sprawa co się działo ileś lat temu?... Żaden argument..
12 13
odpowiedź
User
Jacek Kuter
Karnosiu...lecz się, po rozumu to już nie przybędzie...
53 23
odpowiedź
User
Ja_to_ja
Pan Karnowski to najlepszy dowód na to, że wazelina potrafi mówić.

Oddzielenie informacji od komentarza? Hahahaha :)
61 19
odpowiedź
User
Marcin
Karnowski, tak samo zresztą jak aktualne Wiadomości, stara się zaczarować rzeczywistość. Powtarzają tylko, z pompatyczną powagą i podziwu godną determinacją, swoją "wizję". Plan bardzo, niestety, skuteczny, bo powtarzanie największego nawet kłamstwa w końcu zamienia je w "prawdę". Wiadomości się zmieniły, to prawda, ale nie na lepsze - ta zmiana to pełny zwrot. Najpierw były tubą PO a teraz są tubą PiS. Nie ma mowy o żadnym rozdzieleniu informacji od komentarza, bo już ta pierwsza jest zmanipulowana. "Dogłębna wymiana kadr" wymieniła "tabloidowych POplecznikow" na pro-PiS-owskie klakiery. Ot cała zmiana. Bynajmniej nie dobra.
41 18
odpowiedź
User
tom
Pan Karnowski przy udziale innych tzw. zaprzyjaźnionych, niepokornych mediów osiągnął sukces. Udało im się wytworzyć równoległą rzeczywistość. Taki nasz polski matrix. I tym którzy w niego uwierzyli wmówiono że Polska to kraj zniewolony, wykorzystywany przez międzynarodową masonerię. Że dziennikarze którzy pracowali od lat w mediach publicznych to byli tak naprawdę chodzący na pasku polityków funkcjonariusze.
Panu Karnowskiego propaganda dzisiejszych Wiadomości może się podobać bo sam publikuje bzdury w swoim pisemku.
Ale czarowanie rzeczywistości się kiedyś skończy i trzeba będzie z tego szamba jakoś wyjść z twarzą.
59 17
odpowiedź
<