SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

- Marzena Paczuska zdecydowała się na głęboką wymianę kadrową połączoną z przywróceniem podstawowych standardów: oddzielenie informacji od komentarza, powstrzymywanie się od sugerowania, kto ma rację, umożliwienie zabrania głosu wszystkim stronom. Po kilku tygodniach widać, że to się udało - ocenia Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Fratria ds. redakcyjnych.

Dołącz do dyskusji: Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Miki
Karnowski, to ten Jerzy Urban PiSu?
9 8
odpowiedź
User
patrycja kicia
On ma brata? Czy mi się przywidziało a raczej przesłyszało...Karnowski działasz na zlecenie? Mam ważną sprawę do Trybunału a wam widać się nie spieszy...Facet nie mam tyle czasu. 20 lat!? Nie dożyję. Waszych sztuk 2 tak wypadło. A opozycji 3.
Mało? Jak dla mnie stanowczo za dużo.
8 8
odpowiedź
User
patrycja kicia
Prowadzicie politykę nazbyt agresywną. Naprodukowaliście ustaw praktycznie na 20 lat. Prezydent jest głową państwa owszem. Ale państwa prawa..
Czy 100% poparcie otrzymał PiS w wyborach? Nie...Więc proszę wziąć pod uwagę wszystkich obywateli.
Nie wiem dokładnie na czym 500+ się opiera. Sądzicie że rodziny patologiczne przeznaczą taką kwotę na dzieci? Patologia nie tak zawsze jest widoczna. I nie musi być bezrobotna...
8 8
odpowiedź
User
patrycja kicia
Odblokujcie Trybunał. Te wasze propozycje! Może 500+ studentom . Myślę że to projekt bardziej docelowy. Bądź 500+ na start. Na przykład mieszkania nie tak na kredyt co jest za częste.
8 8
odpowiedź
User
patrycja kicia
Założyliście że rodziny są, że tak powiem, milusie. To nie jest projekt docelowy. Czy sprawdzicie wszystkich i wszystko? Nie tak na papierze.
8 8
odpowiedź
<