SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Kobosko apeluje do dziennikarzy, żeby pytali polityków o incydenty ksenofobiczne

Dyrektor polskiego biura Atlantic Council Michał Kobosko zaapelował do dziennikarzy, żeby pytali najważniejszych polityków i urzędników państwowych o niedawne akty agresji wobec obcokrajowców. - Są to wydarzenia oburzające. Takie, z którymi nie można się pogodzić, nie można koło nich przejść obojętnie, udać, że „nic się nie stało” - podkreślił.

Dołącz do dyskusji: Michał Kobosko apeluje do dziennikarzy, żeby pytali polityków o incydenty ksenofobiczne

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ziew;)
Skrobiąc powyższy komentarz nie zauważyłem, że Pan Yogidługonogi wziął w międzyczasie nogi za pas, usuwając odpowiedź z linkami do potwierdzenia swoich twierdzeń :-)
10 11
odpowiedź
User
j
Dziennikarze na śmeciówkach mają inne problemy na głowie. Nie mają z czego kupić dziecku bułki do szkoły, bo nikt z nimi nawet umowy nie podpisał, a następnie nie chce zapłacić za wykonaną pracę, bo się redaktorowi odwidziała koncepcja. Czy w tej sprawie Kobosko kiedyś apelował?


Zmuszał ktoś do zostania dziennikarzem?
12 10
odpowiedź
User
Yogidługonogi
Skrobiąc powyższy komentarz nie zauważyłem, że Pan Yogidługonogi wziął w międzyczasie nogi za pas, usuwając odpowiedź z linkami do potwierdzenia swoich twierdzeń

Nie ja wziąłem nogi za pas, lecz Admin. 150 było w połowie zeszłego roku. Według Gazowni, a to jest źródło nie mające skłonności do wyolbrzymiania takich faktów. W wywiadzie pada liczba 600.
Ale oczywiście to my jesteśmy na drodze do dyktaturki, a nie takie państwa jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania. I żadne zabójstwa i pobicia Polaków, Wietnamczyków czy innych uchodźców, które w tych stabilnych demokracjach idą w setki, twojego poglądu nie zmienią, bo przecież dyktaturki itp...
12 12
odpowiedź
User
Ziew;)
@Yogidługonogi: Czyli uważa Szanowny Pan, że "skoro podobnych incydentów jest więcej u sąsiadów, to możemy być dumni że u nas jest ich mało i uznać, że problemu tu nie ma?" Maya Paczesny to według Pana oficjalne, wiarygodne źródło informacji, potwierdzone przez niemieckie służby? O takie bowiem informacje prosiłem. Może Szanowny Pan wyjaśni mi także, czym jest Gazownia? Jeśli to pejoratywne określenie Gazety Wyborczej, to przykro mi, ale wykazał się Pan właśnie brakiem szacunku dla osób o innych poglądach niż pańskie, a szkoda, bo to podstawa kulturalnej, merytorycznej dyskusji, która z kolei jest fundamentem demokracji.
11 11
odpowiedź
User
Dziennikarz
W pełni popieram słowa pana Kobosko
11 13
odpowiedź
<