SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Na rynku działają dwa pisma „Napis” o podobnej nazwie. Redakcja tytułu działającego od 25 lat narzeka na komplikacje

Ministerstwo Kultury w grudniu br. zainaugurowało obecność kwartalnika „Napis”, który ma być wydawany w związku z powstaniem Instytutu Literatury. Na rynku istnieje już od 25 lat inne pismo „Napis”, poświęcone literaturze. To rodzi problemy natury organizacyjnej - mylą się nawet autorzy, nadsyłający teksty do publikacji.

Dołącz do dyskusji: Na rynku działają dwa pisma „Napis” o podobnej nazwie. Redakcja tytułu działającego od 25 lat narzeka na komplikacje

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Heh
Jako sekretarz starej redakcji Napis zatrudniłbym młodego pomocnika. Jego jedynym celem miałoby być przedłużanie kontaktu z autorami Nowego Napisu. Tak żeby ich qrwica strzeliła w końcu, że wysłali teksty, a w piśmie ich nie ma i kasy też nie ma. Dwa miesiące i Nowy Napis musiałby podnieść stawki, bo ludzie uznaliby ich za niepoważnych.

Ten, kto odpowiada za ten projekt, chyba nigdy nie dowiózł niczego do końca. Ani nawet nie zaczął dobrze. Bo takie fopa to tylko keyboard może przeprowadzić.
6 4
odpowiedź
User
stary człowiek i może
Znam dowcip:
- Towarzyszu, podpadliście. Idziecie na front kultury.
- Ale ja nie kumam bazy!
- No i co? Kultura to nie baza, to nadbudowa!
4 4
odpowiedź
<