SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nadawcy krytykują komunikację w projekcie nowego badania mediów realizowanego przez KRRiT

Wczoraj nadawcy telewizyjni, radiowi i internetowi spotkali się z przedstawicielami IAA, SAR, domów mediowych, marketerów oraz instytutów badawczych. Krytycznie ocenili dotychczasową komunikację w projekcie oraz procedowanie prac projektowych nad jednoźródłowym badaniem mediów, realizowanym przez KRRiT i zespół Telemetria Polska. Zapowiedzieli też, że zaprezentują własną wizję badań oraz ich finansowania.

Dołącz do dyskusji: Nadawcy krytykują komunikację w projekcie nowego badania mediów realizowanego przez KRRiT

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nie dla TVPiS
Przecież KRRiT to nic innego jak TVPiS !!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedź
User
Eksport Mediowy
Zapytam retorycznie - czy urzędy są w stanie organizować od podstaw badania telemetryczne?
odpowiedź
User
mam_wątpliwości
Powinni do tego wziąć fizyków albo matematyków z pan albo uw, z całym szacunkiem dla instytutu statystyki sgh. Statystyka matematyczna to jednak skomplikowany aparat matematyczny i trzeba ogarniać ograniczenia pewnych standardowych narzędzi. Widziałem kiedyś wykład ze stastyki prof. z socjologii. Człowiek nie rozumiał (taki deep understanding a nie powtarzanie podręcznika) rozkładu normalnego, co było oczywiste dla studenta 2go roku fizyki (25 lat temu, nie wiem jak jest teraz:-)). Poprawne zaprojektowanie eksperymentu (badań) i potem stosowanie odpowiednich statystyk, albo wręcz policzenie nowych, jest kluczowe dla poprawnego wnioskowania.
odpowiedź
<