SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nie więcej niż 15 zł - tyle wyniesie nowa opłata audiowizualna

- Opłata audiowizualna, która być może już początkiem przyszłego roku zastąpi abonament radiowo-telewizyjny, ma wynieść nie więcej niż 15 złotych miesięcznie na jedno gospodarstwo domowe - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Nie więcej niż 15 zł - tyle wyniesie nowa opłata audiowizualna

56 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marek
Przypominam, że wcześniej miało być 11 - 12 złotych...
11 8
odpowiedź
User
dislike
Stanowczo protestuję! Nie chcę płacić na Trójkowych zapowiadaczy piosenek i koncertów! W tej chwili to komercyjne radio, z małym udziałem misji. Jaką mam gwarancję, że skończy się lokowanie produktów na playlistach i w audycjach autorskich? Jeżeli teraz radiowe autorytety udają, że nie widzą, co się dzieje, to kto mi da gwarancję, że opłata nie będzie jedynie dodatkową kasą? Jeżeli pojawi się nowa opłata, to zrezygnują z promowania wybranych zespołów, zaczną tak samo traktować muzyków, bez względu na to, z jaką wytwórnią mają kontrakt? Przecież już teraz nikt nie dba nawet o zachowanie pozorów. Ale takim słuchaczom można sprzedać lód na Antarktydzie. Podziękują, dadzą lajka, obśmieją krytykę, jak to pożyteczni idioci mają w zwyczaju. Słuchalność spada. Odchodzą wieloletni słuchacze, którzy widzą, co się dzieje z tym radiem. Zostaną bezkrytyczni zombies.
Już wam nie wierzę. Nie przy takiej skali rozpasania. Nie ufam wam. Mogę co najwyżej płacić za kodowane audycje. Oj, zdziwilibyście się, jak wyglądałyby wpływy za poszczególne programy. Obecni kolekcjonerzy żebralajków mieliby problem, chyba, że za kody płaciłyby wytwórnie, wszak mają wobec nich dług wdzięczności.
10 8
odpowiedź
User
dislike
Na Trójkowych zapowiadaczy piosenek i koncertów płacić nie zamierzam. W tej chwili to komercyjne radio, z małym udziałem misji. Jaką mam gwarancję, że skończy się lokowanie produktów na playlistach i w audycjach autorskich? Jeżeli teraz radiowe autorytety udają, że nie widzą, co się dzieje, to kto mi da gwarancję, że opłata nie będzie jedynie dodatkiem? Jak będzie opłata, to zrezygnują z promowania wybranych zespołów, zaczną tak samo traktować muzyków, bez względu na to, z jaką wytwórnią mają kontrakt? Przecież już teraz nikt nie dba nawet o zachowanie pozorów. Ale z takim słuchaczam to można sprzedać lód na Antarktydzie. Podziękują, dadzą lajka obśmieją krytyków, jak to pożyteczni idioci mają w zwyczaju. Słuchalność spada. Odchodzą ci, którzy widzą, co się dzieje z tym radiem. Zostaną zombies.
Już nie wierzę. Nie przy takiej skali rozpasania. Nie ufam wam. Mogę co najwyżej płacić za kodowane audycje. Oj, zdziwilibyście się, jak wyglądałyby wpływy za poszczególne programy. Obecni kolekcjonerzy żebralajków mieliby problem.
10 8
odpowiedź
User
Andrzej
Nie mam telewizora, jestem osobą samotną, mieszkam sam i dlaczego mam płacić, i to tyle samo, co wielopokoleniowa rodzina zamieszkująca willę, w której jest 8 telewizorów?
Jeśli już taka opłata, to 4 zł, ale „od łebka”, a nie od adresu.
9 9
odpowiedź
User
Andrzej
Nie mam telewizora, jestem osobą samotną, mieszkam sam i dlaczego mam płacić, i to tyle samo, co wielopokoleniowa rodzina zamieszkująca willę, w której jest 8 telewizorów?
Jeśli już taka opłata, to 4 zł, ale „od łebka”, a nie od adresu.
10 8
odpowiedź
<