SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy „Przekrój” dobrze sprofilowany i misyjny, może przyciągnąć kilkanaście tysięcy czytelników (opinie)

Powrót „Przekroju”, jako kwartalnika o tematyce społeczno-kulturalnej, to dobra wiadomość dla rynku prasowego. Magazyn wydaje się projektem raczej misyjnym niż nastawionym na zysk. Będzie się wyróżniał na tle doraźnych treści opartych na multimediach, może pozyskać co najwyżej kilkanaście tysięcy stałych czytelników - oceniają dla Wirtualnemedia.pl Ewa Redel-Bydłowska, Rafał Oracz i Maciej Hoffmann.

Dołącz do dyskusji: Nowy „Przekrój” dobrze sprofilowany i misyjny, może przyciągnąć kilkanaście tysięcy czytelników (opinie)

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
orzech
Aha. Czyli jeszcze trzeba szukać tego specjalnie bo nie można dostać?


IM WIĘCEJ ŁAŻENIA PO MIEŚCIE OD KIOSKU DO KIOSKU TYM LEPSZA ZABAWA I RADOŚĆ ŻE SIĘ W KOŃCU UPOLOWAŁO. TAK JAK ZA KOMUNY. STAŁA KOLEJKA PRZED KIOSKIEM A PANI KIOSKARKA LICZYŁA GAZETY. POTEM LUDZIE BRALI PO DWIE I PO TRZY SZTUKI DLA SIEBIE RODZINY SĄSIADÓW>
18 9
odpowiedź
User
j
Dlaczego usuwasz człowieku komentarz, że nadal z rysownikiem narkomanem skoro on sam przyznał, że dla Przekroju rysował pod wpływem kokainy?
9 9
odpowiedź
User
Swój
Kupiłem. Format strasznie nieporęczny...
13 11
odpowiedź
User
j
Przekrój był pismem masowym, a teraz jest promowany jako dla ambitnego czytelnika. Czyli co jaki był niby ten wcześniejszy czytelnik, który ma teraz mieć sentyment?
9 11
odpowiedź
User
j
Sprzedaż pisma w pierwszym półroczu 2013 roku wyniosła prawie 18 tysięcy egzemplarzy.

Jak wychodził co tydzień. I to było już jak się marnie sprzedawał. Teraz będzie 30 tysięcy w wyższej cenie co kwartał?
9 9
odpowiedź
<