SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

Teleturniej „Koło fortuny” ogląda średnio 988 tys. widzów (z czego 821 tys. osób gromadzą odcinki pokazywane w dni powszednie, a 1,61 mln śledzi emisje w niedziele). Produkcja daje Dwójce pozycję lidera oglądalności rynku telewizyjnego.

Dołącz do dyskusji: Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polak
Bardzo fajny program. Ale za wczesna godzina (widać, o ile lepiej wypada w dzień wolny). Trzebaby to przenieść w prime time, choć wiem, że to raczej kameralny teleturniej, nie wielkie show.
44 22
odpowiedź
User
bolo
Misska mi się podoba
29 16
odpowiedź
User
Big Majk
Wg mnie o wiele lepszy powrót niż milionerów. Jest tu więcej emocji (kręcenie kołem i zgadywanie, współzawodnictwo). Siedzisz i cały czas dostajesz nowe literki i próbujesz zgadnąć. A milionerzy, pytanie i albo wiesz albo nie. Jak nie to 10 s i google podaje odpowiedź, i potem siedzisz i się gapisz tępo, aż ktoś odpowie.
42 56
odpowiedź
User
Łukasz
Kategorie haseł i same hasła są beznadziejne (tak gdzieś w 50 procentach). Kategoria: "Zwrot" dzisiaj - serio? Dobrze, że nie kategoria "zwrot posiłku"... Albo hasło jakiś czas temu: "Co to jest Grzywacz chiński?" - to w końcu są hasła czy pytania? Brzozowski mocno irytujący, ale ma swoich fanów, więc od biedy niech irytuje dalej. Tylko te hasła niech poprawią, niech ustalą 10-12 stałych kategorii (jak kiedyś np. było: przysłowie, powiedzenie, rzecz, postać, osoba, cytat, natura, miejsce, miasto, czynność i coś jeszcze), a nie rozdrobnili wszystko na kilkaset kategorii...
35 20
odpowiedź
User
widz
I to jest udany debiut.???.. TVP2 jest u 40 mln ludzi, czyli w każdym polskim domu i nawet nie ogląda ich 1 milion - TO WIELKA PORAŻKA A NIE UDANY DEBIUT, ŚMIECH WIELKI..gdyby chociaż oglądało ze 2 lub 3 miliony to byłby udany debiut.
30 49
odpowiedź
<