SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olga Tokarczuk blokuje na Twitterze prawicowych publicystów. „Klasyka marketingu szeptanego”

Dziennikarze, publicyści i stali goście mediów publicznych lub kojarzonych z prawicą alarmują, że laureatka nagrody Nobla Olga Tokarczuk zablokowała ich na Twitterze. -  Taka masowa blokada to klasyka marketingu szeptanego – komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Magdalena Ogórek, jedna z zablokowanych osób.

Dołącz do dyskusji: Olga Tokarczuk blokuje na Twitterze prawicowych publicystów. „Klasyka marketingu szeptanego”

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aleks
każdy normalny człowiek blokuje tych oszołomów
Każdy normalny nie boi się wymiany poglądów i szanuje czyjeś !!!!

Z kim miałaby być ta wymiana poglądów? Z Pereirą? Z Ogórek? Proszę mnie nie rozśmieszać.

To może proszę zaproponować kogoś z prawej strony, z kim da się wymieniać poglądy? Nie ma? Problem w tym, że po lewej stronie istnieje totalna niezgoda na jakiekolwiek poglądy poza jedynie słusznymi, czyli własnymi. A w zanadrzu zawsze są poręczne określenia "oszołom", "psychopaci głosujący na PiS" itp. A przecież chodzi tylko o to, że artystka jest w całkowitej sprzeczności z tym, co powiedziała choćby w Sztokholmie. Zresztą bardzo pięknie.
8 1
odpowiedź
User
Qwwr
Mam gdzieś że blokuje konto, nawet bym nie pomyślał żeby wdać się w dyskusję z osobą z którą nie mam o czym rozmawiać.
1 3
odpowiedź
User
Pankracy
Coś Was dziwi?
Pani Olga po prostu dba o to, żeby jej bańka była szczelna.
Tylko po co te gorzkie żale w mowie noblowskiej.
7 3
odpowiedź
User
Koło
Tokarczuk nie przekonywała mnie wcześniej, nie przekonuje po Noblu. Blokowanie sobie kont w social mediach uważam za dziecinne. Z jednej i drugiej strony. Niestety, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie konfliktu mamy do czynienia z oszołomami. I ich wyznawcami, bez przelotu w głowie, bez refleksji. Tokarczuk tylko umocniła podziały. Chce tylko zaznaczyć, ze to nie Polska lewica dostała Nobla (a środowisko już zawłaszcza nagrodę), a Tokarczuk za swoją pracę (a nie poglądy).
0 2
odpowiedź
User
hmmm
POzostań przy swoim przekonaniu.Żyjesz w alternatywnym świecie. Ale..hej..nie musimy nazywać tego schizofrenią.
2 0
odpowiedź
<