SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olgierd Wojtkowiak dyrektorem programowym sieci Radia Eska

Olgierd Wojtkowiak objął stanowisko dyrektora programowego sieci Radia Eska, zastępując oficjalnie Igę Mackiewicz, z którą Grupa ZPR Media rozstała się w kwietniu.

Dołącz do dyskusji: Olgierd Wojtkowiak dyrektorem programowym sieci Radia Eska

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomasz Wybranowski
Chyba sobie dyrektor nowe zęby sprawił z tej okazji. Albo ZPR zatrudniły dobrego grafika


Komentarz godny anonima, który z lubością swojego zacietrzewienia wylewa żale i ciekłość, że taki Wojtkowiak został dyrektorem. "Polactwo" czystej wody! Najczystszej! Jakieś argumenty? Jakaś rzeczowa krytyka czy tylko ośmieszanie i szydzenie? I jak ma być w Polsce dobrze, skoro brakuje szacunku i kultury. Autorce / Autorowi polecam do przesłuchania kilkukrotnie song Grabaża i Pidżamy Porno "Żyję w kraju".

Pana Olgierda nie znam, ale gratuluję i życzę zrobienia dobrego radia z Eski, z dobrą muzyką i dobrą polszczyzną (wreszcie), ku chwale młodych ludzi, których we wszystkich eterach (także w Polskim Radiu) ograbiono z oferty programowej. Pozdrawiam dyskutantów, prosząc po raz kolejny o kulturę i szacunek.
12 15
odpowiedź
<