SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange ze światłowodem 1 Gb/s, systemem Smart Wi-Fi i internetem bez wielomiesięcznej umowy. „Odpowiedź na wymagania użytkowników i rozwój internetu”

Orange Polska wprowadził kilka nowości w swojej ofercie internetowej. Użytkownikom sieci światłowodowej zaoferował opcję prędkości do 1 Gb/s, wprowadził też do sprzedaży system Smart Wi-Fi do poprawy jakości domowej sieci oraz ofertę dostępu do internetu bez konieczności podpisywania tak zwanej „lojalki”. - Internet 1 Gb/s ma spełnić nie tylko oczekiwania użytkowników, ale sprostać też wymaganiom rozwijającego się internetu. Smart Wi-Fi z kolei podniesie znacząco jakość połączeń bezprzewodowych z których korzysta wielu domowników - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Artur Stankiewicz, dyrektor marketingu rynku konsumenckiego w Orange Polska.

Dołącz do dyskusji: Orange ze światłowodem 1 Gb/s, systemem Smart Wi-Fi i internetem bez wielomiesięcznej umowy. „Odpowiedź na wymagania użytkowników i rozwój internetu”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tt
Wszystko fajnie, ale opieszałość Orange w tym temacie jest straszna. Od roku prosimy przedstawicieli o podłączenie usługi do budynku, ale cisza. Najzabawniejszej jest to, że studzienka ze światłowodem znajduje się na wprost wejścia do naszego budynku. Żadne telefony, formularze nie pomagają.... Szkoda.... I nie mówimy tu o Warszawie, ale o Koninie.
14 8
odpowiedź
User
Doruchowianin
Orange dba tylko i wyłącznie o wielkie ośrodki miejskie, tam gdzie konkurencja odbiera im konkurentów, ma kompletnie w nosie mieszkańców małych miasteczek i wsi, gdzie ich oferta zatrzymała się w XX wieku. Żałosna firma.
10 8
odpowiedź
<