SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Kraśko o programie „Wracajcie, skąd przyszliście”: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

Nowy program Piotra Kraśki zadebiutuje na antenie TVN jesienią, ale już dziś budzi jednak ogromne kontrowersje. Krytycy zarzucają dziennikarzowi żerowanie na ludzkiej tragedii. Kraśko zapewnia jednak, że celem jego nowego projektu jest uwrażliwienie Polaków na dramat wojny i uchodźstwa. Jego zdaniem osobiste zetknięcie się z ofiarami konfliktu w Syrii, choć traumatyczne, pozwoliło uczestnikom reality show w pełni zrozumieć rozmiar wojennych tragedii.

Dołącz do dyskusji: Piotr Kraśko o programie „Wracajcie, skąd przyszliście”: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bond
zastanawiacy wybor, Pan Krasko, w mojej opinii najbardziej sztuczny z dziennikarzy. Sztuczna twarz, sztuczne emocje, przebrana od stop do glow i na wskros postac
25 11
odpowiedź
User
Pankracy
Uchodźcy z Polski we Włoszech stworzyli Legiony Dąbrowskiego i pierwsi spiewali nasz hymn. Uchodźcy po Powstaniu Listopadowym to tzw. Wielka Emigracja. Dołączali powstańcy po każdym zrywie narodowym. W trakcie I WŚ setki tysięcy Polaków uciekało od działań wojennych, we wrześniu uciekaliśmy do Rumunii Francji i aż do Indii i Iranu. W komuniźmie też do Berluna Zachodniego. W Ameryce ilu jest uchodźców z Polski.


Wzruszyłem się jak stary siennik.
Dlatego powiedz nam proszę, czego dobrego mamy spodziewać się po tych setkach tysięcy nielegalnych imigrantów. Może jakieś budujące przykłady ze Szwecji, Włoch, Francji, czy Niemiec?
I na koniec pytanie: po ilu milionach przybyszów dotrze do pustych, lewackich łbów, że właśnie zabrakło im kasy na zasiłki?
15 14
odpowiedź
User
Matecki Troll
Najwięcej muzułmanów (około 80 000 ludzi) pomógł sprowadzić do Polski Adam Borowski z Komitetu Polska Czeczenia i konsul honorowy Republiki Iczkerii, działacz Ligi Republikańskiej Kamińskiego, kandydat do sejmu w 2001 z list PiS, aktywnie ją wspierający od lat.
13 9
odpowiedź
User
Konik
Wreszcie coś sensownego. Wracajcie Kraśko skąd przyszliście.
13 11
odpowiedź
User
Konik
Ciekawe wygląda. Czy to nie jest rodzaj misyjnego programu? Czy to nie telewizja "publiczna" powinna takie tematy poruszać? A szczuć tylko ludzi na siebie? Jednak Kurwizja to szczujnia propagandowa pisiorów.


Już jeden "misyjny" Kulczykówna zrobiła. Żenada żenad. Tutaj szykuję się ciąg dalszy,
14 10
odpowiedź
<