SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Polityka” podnosi cenę o złotówkę. „Podrożały papier i dystrybucja, reklamy to już tylko 18 proc. naszych dochodów”

Od najbliższego wydania tygodnik „Polityka” będzie kosztował 7,90 zł, o złotówkę więcej niż poprzednio. Redakcja tłumaczy to wyższymi cenami papieru, dystrybucji kioskowej i prenumeraty pocztowej oraz trudną sytuacją na rynku reklamy prasowej.

Dołącz do dyskusji: „Polityka” podnosi cenę o złotówkę. „Podrożały papier i dystrybucja, reklamy to już tylko 18 proc. naszych dochodów”

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dr Kidler
Jeszcze jedna kadencja PiS-u i przetrwają tylko media zależne - pieski na krótkich łańcuchach.
odpowiedź
User
DeKu
Z naszym rynkiem prasy nie dzieje się dobrze, generalnie spadki totalne we wszystkich segmentach, malejące wpływy z reklam, Gazeta Wyborcza na równi pochyłej, redakcje odcięte od państwowej kroplówki nie potrafią się odnaleźć na wolnym rynku i tracą czytelników, jak tak dalej pójdzie prasa drukowana zniknie w ciągu kilku lat
odpowiedź
User
Marcin
"bo nie ma reklam rządowych", bo spadnę z krzesła :) Czyli co, jak nie można doić, to wolny rynek weryfikuje zasadność ukazywania się tego szmatławca, powstałego tuż po czasach stalinowskich. Nie ma już komu czytać tych wszystkich Baczyńskich, Pilchów, WojewóCkich, duchów Paradowskiej itd. A naturalny target (ZOMOwcy, SBecy, UBecy, MO itd.) kurczą się w sposób naturalny.
odpowiedź
<