SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jest nowa dyrektorka biura zarządu Polskiego Radia

Agnieszka Kurec nie jest już dyrektorką biura zarządu Polskiego Radia. Jej stanowisko zajmuje teraz Anna Kuncewicz-Czopowicz, dotychczasowa zastępczyni Kurec.

Dołącz do dyskusji: Jest nowa dyrektorka biura zarządu Polskiego Radia

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Z
Normalna decyzja personalna i od razu komentaże nolifów
Od 22 stycznia 2020 r. nic w Polskim Radiu nie jest normalne. Brak transparentności i arogancja jest dowodem słabości i niekompetencji. Najlepiej udowadnia to konkurencja, która z szacunkiem traktuje usługobiorców. ps komentarze - tym się różnimy wykształceniem.
odpowiedź
User
Śmieszka
Normalna decyzja personalna i od razu komentaże nolifów
KOMENTARZE, jak w sekundę udowodnić, że jest się analfabetą?
odpowiedź
User
JakiPantakiKram
Kaminska potwierdza od początku, że jest amatorką, niekompetentną, nie ma żadnej znajomości nt. kultury organizacyjnej, zarządzania, budowania komunikacji z otoczeniem. Jej decyzje personalne ich częstotliwość, bezmyślność, przypadkowość... Do tego lansowanie prymitywów i amatorów. Nie dziwne więc, że na antenie padają bluzgi, dominuje prostactwo, bełkot. Widać jej polityką jest zmiana targetu, co skutecznie udowadnia.
Dokładnie, brak pomysłu, inwestowanie w buble, lansowanie niskiej kultury, żenujący poziom prezenterów. Brak wykształcenia, fatalny warsztat, język jak spod budki z piwem, zero standardów dziennikarskich. Karta mikrofonowa? Studia? Kultura osobista? Jasna ścieżka zawodowa? Autorytet? Etyka? Paradoks dr Kamińska. Współczuję studentom. I dziwię się Władzom Rektorskim Wysz, że zatrudniają zaprzeczenie etyki i warsztatu zawodowego.
odpowiedź
<