SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS. Może jeszcze wrócić do pracy

Michał Fabisiak, pisząc o sondażu, który miał zlecić PiS, nie dopełnił swoich obowiązków, gdyż wcześniej nie poinformował o tym przełożonych - podała Małgorzata Kaczmarczyk, rzecznik Polskiego Radia. W poniedziałek ze zwolnionym z pracy dziennikarzem spotka się prezes firmy Jacek Sobala. Według informacji Wirtualnemedia.pl możliwe jest przywrócenie Fabisiaka do pracy.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS. Może jeszcze wrócić do pracy

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciej konserwatywny
Co się dzieje z Jackiem Sobalą? Wiązałem z nim nadzieje, że solidnie "przewietrzy" Polskie Radio (a jest jeszcze co i kogo "przewietrzać"), bo wciąż doskonale pamiętam, jak "przewietrzał" Radio Bis latem 2006 roku (słynne "sorry i wybaczcie, ziomale, ale chcę zrobić z Bisu najlepsze radio w Polsce"). Niezły był jako dyrektor Jedynki w latach 2007-2008, potem w 2010 roku był dyrektorem Trójki i nieźle tam zaczął, ale był dyrektorem tylko kilka miesięcy. Byłem przekonany, że "przewietrzy" Polskie Radio jak należy, ale niemiło się zaskoczyłem, kiedy za sprawą Jacka Sobali do pracy w PR wróciło kilka osób "przewietrzonych" przez poprzedniczkę Barbarę Stanisławczyk-Żyłę. Teraz możliwe jest przywrócenie Fabisiaka - czy nie za szybko?! Po co w takim razie w ogóle zwalniać, żeby za kilka dni przywrócić?! Trochę mnie Jacek Sobala zadziwia i rozczarowuje... Ale jeszcze nie tracę nadziei, że trochę dobrego dla Polskiego Radia zrobi.

Zmieniłem nicka bo partia chcebym bardziej trollował.
odpowiedź
User
Popiół2015
Potrafi Sobala bronić uciemiężonych w przeciwieństwie do Stanisławczyk. Dla mnie przewietrzanie to po części przywrócenie. Liczę na wyjaśnienie sporu i zezwolenie na podwójną pracę i powrót do Trójki Andrusa i polubowne załatwienie sprawy Kantereita.
odpowiedź
User
bielszy od Vizira

Zmieniłem nicka bo partia chcebym bardziej trollował.

Nie uda ci się, podszywaczu. Nic ci się nie uda. Nie musisz już podrygiwać, bo przegrałeś definitywnie.

Od dziś piszę pod ZMIENNYM nickiem. Co to oznacza?

1. Nicka @Maciej konserwatywny już NIGDY nie będzie.
2. Żaden z moich zmiennych nicków nie powtórzy się więcej niż jeden raz, a każdy następny nick będzie zupełnie niepodobny do poprzedniego.
3. Nicki będą oryginalne i wyszukane, nigdy nie będą zawierały twoich ulubionych wyrazów "radomski", "hurtownia", "wentylator" czy "dmuchawa".

Już nie będziesz miał jak się pode mnie podszyć. Jeśli użyjesz nicka @Maciej konserwatywny, sam się zbłaźnisz i skompromitujesz, bo ja już tym nickiem nigdy nie będę się posługiwał i każdy czytelnik będzie wiedział, że jesteś podszywaczem. Jeśli użyjesz nicka, którego ja używałem przed chwilą, też się zbłaźnisz i skompromitujesz, bo żaden z moich zmiennych nicków nie może się powtórzyć drugi raz. Jeśli użyjesz nicka choć trochę podobnego do tego, którego ja przed chwilą używałem, też się zbłaźnisz i skompromitujesz, bo każdy mój następny nick będzie zupełnie niepodobny do poprzedniego. Najwyżej możesz się podszywać pod Krychę z Wałbrzycha, ale mnie to ani trochę nie ziębi.

Hahahahaha! Wygrałem! Triumfuję! A ty leżysz i już się nie podniesiesz! Udało ci się "wykurzyć" stąd mój nick, ale nie udało ci się stąd "wykurzyć" mnie. Pod różnymi nickami, a nie pod jednym stałym, nadal będę trwał i będę głosił swoje konserwatywne poglądy, a to jest najważniejsze!
odpowiedź
<