SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS. Może jeszcze wrócić do pracy

Michał Fabisiak, pisząc o sondażu, który miał zlecić PiS, nie dopełnił swoich obowiązków, gdyż wcześniej nie poinformował o tym przełożonych - podała Małgorzata Kaczmarczyk, rzecznik Polskiego Radia. W poniedziałek ze zwolnionym z pracy dziennikarzem spotka się prezes firmy Jacek Sobala. Według informacji Wirtualnemedia.pl możliwe jest przywrócenie Fabisiaka do pracy.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS. Może jeszcze wrócić do pracy

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krasawica
Co się dzieje z Jackiem Sobalą? Wiązałem z nim nadzieje, że solidnie "przewietrzy" Polskie Radio (a jest jeszcze co i kogo "przewietrzać"), bo wciąż doskonale pamiętam, jak "przewietrzał" Radio Bis latem 2006 roku (słynne "sorry i wybaczcie, ziomale, ale chcę zrobić z Bisu najlepsze radio w Polsce"). Niezły był jako dyrektor Jedynki w latach 2007-2008, potem w 2010 roku był dyrektorem Trójki i nieźle tam zaczął, ale był dyrektorem tylko kilka miesięcy.
Byłem przekonany, że "przewietrzy" Polskie Radio jak należy, ale niemiło się zaskoczyłem, kiedy za sprawą Jacka Sobali do pracy w PR wróciło kilka osób "przewietrzonych" przez poprzedniczkę Barbarę Stanisławczyk-Żyłę. Teraz możliwe jest przywrócenie Fabisiaka - czy nie za szybko?! Po co w takim razie w ogóle zwalniać, żeby za kilka dni przywrócić?!

Trochę mnie Jacek Sobala zadziwia i rozczarowuje... Ale jeszcze nie tracę nadziei, że trochę dobrego dla Polskiego Radia zrobi.


Nie za bardzo mi z JS po drodze, ale z boku patrząc, to już niespecjalnie ma kim to dobro (?) robić. Głębokie rezerwy najlepszej ze zmian, p. Hajdasz, już wyciągnięte, a ostatnia deska ratunku (?), p. Skowroński ma robić swoje radio. Krótka ławka rezerwowych. Bardzo krótka...K
odpowiedź
User
prawnik
Skoro rzecznik Mazurek stwierdziła, że takiego sondażu nie było, to Fabisiak zmyślił materiał. Przywrócenie go do pracy oznaczałoby, że Polskie Radio zarzuca posłance Mazurek kłamstwo.


Och Ty żartowniku przewrotny!
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Zatrważające. Wróg w naszym obozie. Na pewno był to lewak, finansowany wiadomo-przez-kogo i za wiadome pieniądze. Towarzysze!!! Musimy zwierać szeregi. Gorszy sort robi nam sabotaż. To wszak oczywista oczywistość, że popiera nas 103% społeczeństwa. Nie będzie nam tutaj wróg klasowy rzucał kłód pod nogi. Wietrzyć trzeba intensywniej te złogi bo jeszcze się ciemny lud zorientuje, że ta bujda opiera się tylko o postprawdę.
No chyba, że na zebraniu Fabisiak złoży samokrytykę i odda zaginione parówki :D :D :D

Wchodzimy w nową fazę rewolucji. Szukamy nowego wroga. A że czasem rewolucja zżera własne dzieci...cóż...Fabisiak podniósł rękę na władzę, więc mu ją niepokorna władza odcięła.
odpowiedź
<