SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Pieróg za Artura Andrusa gospodarzem „Powtórki z rozrywki” w Trójce

Dariusz Pieróg, dotychczasowy wydawca „Powtórki z rozrywki” w radiowej Trójce, zostanie drugim prowadzącym tę audycję - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpi Artura Andrusa, który pożegnał się z rozgłośnią na początku listopada.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Pieróg za Artura Andrusa gospodarzem „Powtórki z rozrywki” w Trójce

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Przy całej sympatii dla Darka - to jednak człowiek bardziej zaplecza radia. Ale przynajmniej jest człowiekiem naprawdę "starej" Trójki - może ten eksperyment ma sens? Powodzenia!
36 10
odpowiedź
User
Ja
Dokładnie. Jeśli dla kogoś tak bliskie są lewackie stacje telewizyjne, czego jeszcze szuka w Trójce?
Andrus świetnie się sprawdza w TVN24 i niech tam zostanie, bo tam pasuje. Tylko tam. A od naszej konserwatyzującej się Trójki proszę ten tego, trzymać się z dala.

Tak w ogóle, rozrywka w Trójce jest zbyt lewacka i przydałoby się ją trochę "przewietrzyć", jak to mawia mój kolega Maciek. Powinno być więcej współczesnej satyry w wykonaniu Marcina Wolskiego, Jana Pietrzaka i innych konserwatywnych artystów. Poszukiwania nowych, mniej znanych kabareciarzy prezentujących konserwatywny humor. Tego oczekiwałabym od "przewietrzonej" Trójki.


Jak bardzo trzeba nie lubić Trójki, żeby jej życzyć "satyry" Jana Pietrzaka?!
50 16
odpowiedź
User
Zenon
Czy na tym zdjęciu ktoś podmienił mu głowę. Tak od połowy szyi jest inny kolor.
10 16
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Jak bardzo trzeba nie lubić Trójki, żeby jej życzyć "satyry" Jana Pietrzaka?!

Masz rację - bardzo nie lubiłam lewackiej Trójki, jaka była do tej pory. Dopiero teraz, kiedy Trójka małymi kroczkami zaczyna się konserwatyzować, zaczynam się nią interesować. Wciąż jest sporo pozostałości po dawnych czasach i sporo mnie od Trójki odpycha, ale widzę powolne zmiany w konserwatywnym kierunku i wierzę, że kierunek zmian zostanie utrzymany. Może za rok, za dwa lata będę mogła słuchać Trójki dużo. Jana Pietrzaka i jemu podobnych z całego serca Trójce życzę!

A do tego dziwoląga o godzinie 09:21 - naucz się, chłopcze, poprawnie pisać komentarze. Oddzielać cytaty od własnych wypowiedzi, a nie mieszać wszystko do kupy. Forma wpisu jest do kitu. Buhahahahaha!
14 34
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Jak bardzo trzeba nie lubić Trójki, żeby jej życzyć "satyry" Jana Pietrzaka?!

Masz rację - bardzo nie lubiłam lewackiej Trójki, jaka była do tej pory. Dopiero teraz, kiedy Trójka małymi kroczkami zaczyna się konserwatyzować, zaczynam się nią interesować. Wciąż jest sporo pozostałości po dawnych lewackich czasach i sporo mnie od Trójki odpycha, ale widzę powolne zmiany w konserwatywnym kierunku i wierzę, że kierunek zmian zostanie utrzymany. Może za rok, za dwa lata będę mogła słuchać Trójki dużo. Jana Pietrzaka i jemu podobnych z całego serca Trójce życzę!

A do tego dziwoląga o godzinie 09:21 - naucz się, chłopcze, poprawnie pisać komentarze. Oddzielać cytaty od własnych wypowiedzi, a nie mieszać wszystko do kupy. Forma wpisu jest do kitu.
14 29
odpowiedź
<