SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poznań z nową strategią promocji, już nie jako „miasto know-how” (komentarze)

To odcięcie się od dotychczasowej strategii i próba zbudowania czegoś zupełnie nowego w Wielkopolsce wydaje się trochę przesadzone. Szkoda, że przez tanią politykę, dobrze wykonana praca, poszła w kąt - plany nowej strategii promocyjnej Poznania komentują dla Wirtualnemedia.pl Szymon Sikorski, Joanna Burdek i Maciej Wiśniewski.

Dołącz do dyskusji: Poznań z nową strategią promocji, już nie jako „miasto know-how” (komentarze)

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Vlo
Identyczną kampanie prowadzi od lat Szczecin. Stettin-floating garden-opierając promocje miasta na wodzie, zieleni, ekologii.
15 9
odpowiedź
User
adam
Jacek Jaśkowiak to tragedia dla tego miasta, trzeba starać się zminimalizować straty jakie wyrządzi. Przeczekać i za 4 lata kopnąc w d...., razem z jego patronami z polskojęzycznej Gazety Wybiórczej.
21 17
odpowiedź
User
hehe
zmiana o 360 stopni. Gratuluje humanisto!
17 8
odpowiedź
User
były POZNANIAK
Wielka szkoda, że miasto odchodzi od kojarzonych już nieźle symboli i hasła. Być może nowy prezydent ma problem z wykorzystaniem/brakiem know - how? Dużo czasu zajmie przyjęcie się czegoś nowego i wiarygodnego.
13 9
odpowiedź
User
Grel
"Wyobraźmy sobie sytuację, w której wizerunek firmy budowany systematycznie przez wiele lat zmienia się o 360 stopni z dnia na dzień. "
No to rzeczywiście poważna zmiana ;)
16 9
odpowiedź
<