SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Vloger Dariusz Matecki wspierający kampanię Patryka Jakiego był współpracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości

Prawicowy vloger Dariusz Matecki - o którym zrobiło się głośno za sprawą zaangażowania w kampanię kandydata PiS-u, Patryka Jakiego na stanowisko prezydenta Warszawy - pracował do maja br. w Ministerstwie Sprawiedliwości. W czasie wspierania wiceministra miał przebywać na urlopie, tłumaczy, że nie podlegał pod resorty nadzorowane przez Jakiego.

Dołącz do dyskusji: Vloger Dariusz Matecki wspierający kampanię Patryka Jakiego był współpracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pogarda nic więcej
Paweł Śpiewak ojciec Jana, w wywiadzie dla Wprost: "Jaki wygląda jak analfabeta z wyższym wykształceniem"
23 11
odpowiedź
User
Tak jak z Erbel
Joanna Erbel - lansowana przez Wyborczą "niezleżna" aktywistka w końcu dostała stołek u HGW i aktywizm Erbel się skończył. Podobnie będzie ze Śpiewakiem. To walka o ciepłe posady za pieniądze Polaków.
19 11
odpowiedź
User
Faryzeusze i groby pobielane
Nie pierwszy raz widać że prawica odwołująca się do zasad i wartości szczegolnie chrześcijańskich po prostu kłamie i mataczy co jest z daleka widoczne.
15 19
odpowiedź
User
?
Nie pierwszy raz widać że prawica odwołująca się do zasad i wartości szczegolnie chrześcijańskich po prostu kłamie i mataczy co jest z daleka widoczne.


Jakieś przykłady w temacie pod którym komentujemy? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi?
22 10
odpowiedź
User
AS
Czyli jeśli dobrze to czytać, to vloger nakręcał polityczną kampanię swojego mocodawcy za pieniądze podatnika, a jego przeciwnikowi czarny PR; oczywiście w okresie, kiedy kampania nie była jeszcze formalnie w toku. A to wszystko w ministerstwie sprawiedliwości, czyli w majestacie prawa (i sprawiedliwości).
12 13
odpowiedź
<