SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Prezes Eurozetu: kupno reszty udziałów przez Agorę będzie oznaczać restrukturyzację, newsroom obawiał się przejęcia przez Fratrię

Według prezesa Eurozetu Andrzeja Matuszyńskiego jeśli Agora skorzysta z opcji kupna większościowego pakietu udziałów spółki, będzie to oznaczać w niej daleko idącą restrukturyzację. Zaznaczył, że w ostatnich miesiącach w newsroomach nadawcy obawiano się „przejęcia przez firmę o wyrazistych politycznych poglądach, finansowaną przez państwowy bank”.

Dołącz do dyskusji: Prezes Eurozetu: kupno reszty udziałów przez Agorę będzie oznaczać restrukturyzację, newsroom obawiał się przejęcia przez Fratrię

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marek_B
Pan Prezes nam tu o synerżiach, a RMF biegnie jak szalony.
Słuchacze też biegną. Ale razem z RMF
Nie widzę żadnych powodów do włączania Radia Zet.


hmm podobno już nie grają Jacksona ;)
13 1
odpowiedź
User
Marek_B
Pan Prezes nam tu o synerżiach, a RMF biegnie jak szalony.
Słuchacze też biegną. Ale razem z RMF
Nie widzę żadnych powodów do włączania Radia Zet.


hmm podobno już nie grają Jacksona ;)
3 0
odpowiedź
User
Neska
Niezwykle.facet publicznie przyznaje się do tego, że nie wie,jak ugryżć paywall. To ja ci podpowiem, człowieku. Treści Internetowych nie zmonetyzujesz w ten sposób, bo nie masz tam treści własnych, tylko konwertowanie. zapytaj jedynych ludzi, ktorzy sie na tym znają, w newsroomie Zetki, co to znaczy. Poodpowiedzą ci też, być moze, jak naprawić sytuację. Następnie skoncentruj się na antenie, zacznij słuchać stacji firmy, którą zarządzasz i pomyśl: co spółka radiowa może sprzedawać poza czasem antenowym.
Następnie zasponsoruj swoj wywiad w jakiejs gazecie i zdementuj samego siebie, mowiac, że miales chwilowe zaćmienie umysłu i oczywiscie doskonale wiesz, jakie treści sprzedawać. „Pracujemy nad tym”.

A teraz pięknie dziękuję za możliwość przeczytania tekstu powyżej. I już.
18 0
odpowiedź
User
Tchibs
Mam! Andrzej, mam!
Wprowadźcie pay wall na piosenki Jacksona!
Zbanowaliscie Jacksona na antenie to teraz zarabiajcie na płaceniu wam za granie MJ!
Genialnej swojej prostocie, nie? Pozwalam pochwalić sie tym pomysłem w kolejnym wywiadzie.
14 0
odpowiedź
User
ton nadaje
Daleko idąca restrukturyzacja Agory w momencie pozyskania pakietu większościowego EZ, będzie mogła polegać tylko na realizacji dwóch realnych scenariuszy. Likwidacja EZ i przejęcie nadzoru nad stacjami bezpośrednio przez Agore, bądź likwidacja pionu radiowego w Agorze na rzecz zarządzania radiami przez EZ. Na ten drugi scenariusz na miejscu Matyszynskiego raczej bym nie liczył. Nie ma mowy o utrzymaniu wariantu status quo. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie finansował dwóch podmiotów dominujących do zarządzania segmentem radiowym. Podobnie, w wariancie docelowym dwóch newsroom-ów.
Na Czerskiej już z pewnością wiedza jak „ugryźć” EZ kompleksowo, a nie jedynie płatne treści w stacji funkcjonującej od lat w myśl strategii „ bal na Titanicu”.
20 0
odpowiedź
<