SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Problem z nowym badaniem rynku mediów w Polsce. Marketerzy zaniepokojeni brakiem porozumienia

Ogólnopolska Reprezentacja Marketerów IAA Polska jest zaniepokojona problemem związanym z osiągnięciem porozumienia przez nadawców telewizyjnych w sprawie pilotażu, który poprzedza uruchomienie jednoźródłowego badania mediów w Polsce - wynika z treści pisma do którego dotarła redakcja Wirtualnemedia.pl. To projekt prowadzony pod nadzorem KRRiT i realizowany przez zespół Telemetria Polska.

Dołącz do dyskusji: Problem z nowym badaniem rynku mediów w Polsce. Marketerzy zaniepokojeni brakiem porozumienia

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Grzyb
Czyli, jeśli dobrze rozumiem, gość, który bierze pensję za pracę, mówi, że wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Cała reszta z kolei mówi, że nawet nie ma aktu założycielskiego i zgody co do tego, jak mają wyglądać badania. A najważniejszy element układanki, nadawcy telewizyjni, nie chcą oddać informacji o oglądalności.

Tak, faktycznie, w takiej sytuacji rzeczywiście wszystko może iść zgodnie z harmonogramem. Gratuluję profesjonalizmu, badanie na pewno będzie doskonałe!
19 3
odpowiedź
User
Ooo
I co to za nazwy w spółce ? Kurie? Dyrektoriat? Wam sie rewolucyjna Francja z czasów Napoleona marzy ?:-) a jesteście tylko z partii milosciwie wam rządzącej
9 3
odpowiedź
User
Kooka
Trzeba wywalić cały rynek do góry nogami, tylko po to, by zatuszować porażkę TVP i jej miłościwie panującego Prezesa ( z małżonką).
16 4
odpowiedź
User
zal mi POwców
Trzeba wywalić cały rynek do góry nogami, tylko po to, by zatuszować porażkę TVP i jej miłościwie panującego Prezesa ( z małżonką).


jakbyś miał przynajmniej minimum wiedzy to byś wiedział, że obecny poziom badań to dno i potrzebna jest zmiana. Polityka cię zaślepia dlatego piszesz takie durne komentarze.
10 14
odpowiedź
User
Wery
Najważniejsze, ze się spotykają. Pewnie teraz trwa walka o kasę jak zwykle. Telewizory chcą decydowac o wszystkim zapominając, ze czas na internet. Kibicuje nowemu standardowi badań. Jako marketer chce wiedzieć co kto oglada, słucha, czyta.
Tej zmiany kam nadzieje nikt nie zatrzyma
9 3
odpowiedź
<