SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio "Nowy Świat" ma już 500 tys. zł i dwa studia. Do zespołu szuka młodych talentów

Internetowe radio "Nowy Świat", które zebrało już ponad pół miliona złotych na start, rozpoczęło zakup sprzętu i wyposażanie dwóch studiów - wynika z naszych informacji. Jednocześnie szuka osób do 30. roku życia do swojego zespołu. - Wiemy, że w czerwcu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Magdalena Jethon, redaktor naczelna rozgłośni.

Dołącz do dyskusji: Radio "Nowy Świat" ma już 500 tys. zł i dwa studia. Do zespołu szuka młodych talentów

98 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kuba
Komunikat jest prosty: Tyle gwiazd, a robić nie ma komu. Dlatego są potrzebne rysie do pracy za bezcen, do portfolio.
odpowiedź
User
Maniok
Życzę powodzenia i deklaruję comiesięczną wpłatę. Może z czasem uda się uzyskać częstotliwość i prowadzić równolegle w sieci i FM.

Wierzący, zmień wyznanie. Nie rozumiesz kosztów nadawania, transmisji, sprzętu. Pół miliona to kropla w morzu wydatków. A swoja drogą to durne, bo historia jest tak: Jedni odeszli, drugich wyrzucono. Nie mogący bez nich żyź słuchacze, powiedzieli: macie kasę róbcie to, co nam się do tej pory w waszej pracy podobało. A Jethon zapowiada, że nie będzie to, co robili wcześniej, tylko inne radio. Czegoś tu nie rozumiem, chyba o co innego chodziło wspierającym?
odpowiedź
User
Mona
Jak znam polską rzeczywistość medialną i ego gwiazd tego projektu to za pół roku towarzystwo pokłóci się o resztki pieniędzy i wszystko się rozleci albo będzie wegetować na minimalnym poziomie.
odpowiedź